Kokainové vězení

Kokainové vězení

Filmový žánr: Dokumentární, Drama

Délka filmu: 76 min.

V kinech od: 1.1.2017

Unikátní vhled do života v přeplněné bolivijské věznici, kde se i za přespání v cele platí v amerických dolarech. Film ukazuje fungování soudního systému v zemi, která patří k největším světovým producentům kokainu.

V proslulé věznici San Sebastian končí především lidé napojení na obchod s kokainem. Do starého koloniálního domu, ve kterém se věznice nachází, se dostal i dvacetiletý Hernán, chycený při svém prvním pokusu o převezení kokainu přes hranice. Zatímco se seznamuje s pravidly života za mřížemi, jeho sestra Daisy se mu snaží pomoci. Navštěvuje ho ve vězení, konzultuje situaci s právníky, kteří jí dávají protichůdná doporučení, dokonce kontaktuje členy překupnické sítě, aby požádala o pomoc šéfa, pro nějž Hernán kokain převážel. Snímku se podařilo dostat do osobní blízkosti lidí, kteří bojují hlavně o to, aby nezůstali jen nástroji na jedno použití.(Jeden svět)

Najít film v okolí

Kdy a kde dávají film Kokainové vězení?

Seznam kin, kde se dnes promítá film Kokainové vězení. Vyberte si kino a klikněte na něj. Zobrazí se promítací časy a další program kina.

V těchto dnech se film Kokainové vězení bohužel nikde nevysílá...

Podobné filmy

Tento film ještě nikdo nehodnotil. Buď první!

Filmové novinky a recenze