Frank

Frank

Filmový žánr: Komedie, Drama, Mysteriózní, Hudební

V kinech od: 6.11.2014

Netradiční, stylově výrazná tragikomedie sleduje nadšeného, ale netalentovaného muzikanta Jona, který se ve snaze vymanit se z prostředí maloměsta a každodenní pracovní rutiny připojí k alternativní hudební skupině The Soronprfbs.

Ta je ovládána excentrickým, talentovaným a citově labilním Frankem, hudebním géniem, který se skrývá za obrovskou papírovou hlavou, kterou z té vlastní nikdy nesundá. Ani to, že se krátký záskok změní v trvalou přítomnost ve skupině, ani nevraživost ostatních spoluhráčů či ztráta všech finančních prostředků Jona nepřinutí k odchodu ze skupiny.

Hravý snímek je volně inspirován osudem kultovního hudebníka Franka Sidebottoma (stvořeného komediální legendou Chrisem Sieveyem), stejně jako dalšími outsidery hudebního světa Danielem Johnstonem a Captainem Beefheartem. Těm všem vzdává hold nejen režisér snímku, ale také výtečný Michael Fassbender v roli Franka.

Najít film v okolí

Kdy a kde dávají film Frank?

Seznam kin, kde se dnes promítá film Frank. Vyberte si kino a klikněte na něj. Zobrazí se promítací časy a další program kina.

V těchto dnech se film Frank bohužel nikde nevysílá...

Podobné filmy

(1 hodnocení) A jak hodnotíš tento film ty?

Filmové novinky a recenze