Čtvrtá mocnost

Čtvrtá mocnost

Filmový žánr: Thriller

V kinech od: 25.4.2013

Paul se potýká s životní krizí, a tak se rozhodne před svými problémy utéci. Odjíždí z Berlína, aby vnesl čerstvé podněty do ruského bulvárního časopisu, který v Moskvě vede jeho mentor Alexei Onegin. Paulovou prací je shánět drby o bohatých a známých lidech v Rusku a brzy pomůže znovu obnovit slávu a prodejnost časopisu. Vše se opět zdá v pořádku a jeho život je jedna velká party.

Když tento cynik potká krásnou ruskou aktivistku, padne před ní na kolena. Paul má oči pouze pro záhadnou Katju, které se ho dokonce podaří přesvědčit, aby rozjel v časopise politicky motivovaný nekrolog. To však má své následky a v Paulově životě se spustí série rychle následujících událostí. Paul je závislý pouze na svých vlastních prostředcích, na útěku mezi ulicemi nelítostné ruské metropole.

Brzy zjistí, že musí čelit své vlastní minulosti, aby vyřešil politické spiknutí. Nemá mnoho času, neboť pronásledovatelé jsou mu v patách. Závod s časem začíná…

Najít film v okolí

Kdy a kde dávají film Čtvrtá mocnost?

Seznam kin, kde se dnes promítá film Čtvrtá mocnost. Vyberte si kino a klikněte na něj. Zobrazí se promítací časy a další program kina.

V těchto dnech se film Čtvrtá mocnost bohužel nikde nevysílá...

Podobné filmy

Tento film ještě nikdo nehodnotil. Buď první!

Filmové novinky a recenze