Coming Back

Coming Back

Filmový žánr: Komedie, Krátkometrážní

Délka filmu: 24 min.

V kinech od: 1.1.2020

Vdaná Američanka Mia přijede za Tomem na ranč, aby zjistila, jak to tehdy opravdu bylo. Sex, drogy a odpovědi je jediné, s čím se ten den spokojí.Dvacetiletá Američanka Mia je rebelkou bez příčiny narozenou do diplomatické rodiny, která se ve svých dvaceti hluboce zamilovala do Toma, maloměšťáka, který její lásku opětoval. Společně testovali hranice sexu, drog a adrenalinu.

Když chtěla Mia založit rodinu, Tom „nemohl“ a po výbušné opilecké roztržce v baru odjela Mia bez jediného slova. To bylo naposledy, kdy ji Tom viděl – až dosud. Děj začíná v okamžiku, kdy se Mia z ničeho nic objeví po letech na ranči, kam se Tom po jejím nenadálém odchodu uchýlil. Mia svým bezstarostným chováním maskuje pravý důvod příjezdu, kterým je zjistit, jak to tehdy s ní a Tomem opravdu bylo, nebo možná stále je? Sex, drogy a odpovědi je jediné, s čím se ten den Mia (ne)spokojí. Neuzavřená minulost, otázky a z toho pramenící nespokojená přítomnost, snaha najít odpovědi, to vše dvojici dostává do řady staronových situací, většinou na hraně černého humoru.(ČSFD.cz)

Najít film v okolí

Kdy a kde dávají film Coming Back?

Seznam kin, kde se dnes promítá film Coming Back. Vyberte si kino a klikněte na něj. Zobrazí se promítací časy a další program kina.

V těchto dnech se film Coming Back bohužel nikde nevysílá...

Podobné filmy

Tento film ještě nikdo nehodnotil. Buď první!

Filmové novinky a recenze