Alcron (studentský film)

Filmový žánr: Krátkometrážní, Romantický

Délka filmu: 10 min.

V kinech od: 13.11.2008

Dívka Alena si povídá v kavárně se svou přítelkyní, starší, elegantní, ale značně skeptickou Jarmilou. Ta mluví s despektem o lásce, kdy se ženě podlomí kolena a dá muži vše. Ten ji opustí, a když pak přijde další a další, začne to být ženě jedno.

Jarmila vezme dívku s sebou do hotelu Alcron, Alena si však nevšimne, že je obě z protějšího chodníku pozoruje její milý, student knihovnické školy. Jarmila seznámí Alenu s postarším, zjevně movitým cizincem. Alena začne svému milému lhát, vymýšlí si, že jim v obchodě přišlo nové zboží a pak měli inventuru. Mladík však ví své a Aleně připomene, že si kdysi slíbili říkat pravdu. Alenina matka si před zrcadlem nanáší krém na obličej. Zjevně nemají příliš dobrý vzájemný vztah.

Matka dceři vytýká, že je na všechno sama, a ptá se jí, zda má svého chlapce vůbec ráda. Byla by raději, kdyby si vybrala lepší společnost. Alena prochází obchodním domem a s lítostí pozoruje nový nábytek do kuchyně i mladou ženu rozkládající kojenecké oblečky.(oficiální text distributora)

Najít film v okolí

Kdy a kde dávají film Alcron (studentský film)?

Seznam kin, kde se dnes promítá film Alcron (studentský film). Vyberte si kino a klikněte na něj. Zobrazí se promítací časy a další program kina.

V těchto dnech se film Alcron (studentský film) bohužel nikde nevysílá...

Podobné filmy

Tento film ještě nikdo nehodnotil. Buď první!

Filmové novinky a recenze