Event details

Ústí nad Labem, Mírové náměstí Ústí nad Labem region

18.2.2020 - 29.10.2020

zdarma

More Tickets

Farmářské trhy 2020 v Ústí nad Labem

Farmářské trhy 2020 v Ústí nad Labem
Nenechte si ujít Farmářské trhy v Ústí nad Labem, Mírové náměstí, každé úterý a čtvrtek, 9-17 hod.  

Farmářské trhy 2020 v Ústí nad Labem [FULL CZECH description]

More about Farmářské trhy 2020 v Ústí nad Labem Event www

https://www.informuji.cz/events/u/120218-farmarske-trhy-v-usti-nad-labem/

Other times: Farmářské trhy 2020 v Ústí nad Labem

9.7.2020 (Thursday)
14.7.2020 (Tuesday)
16.7.2020 (Thursday)
21.7.2020 (Tuesday)
23.7.2020 (Thursday)
28.7.2020 (Tuesday)
30.7.2020 (Thursday)
4.8.2020 (Tuesday)
6.8.2020 (Thursday)
11.8.2020 (Tuesday)
13.8.2020 (Thursday)
18.8.2020 (Tuesday)
20.8.2020 (Thursday)
25.8.2020 (Tuesday)
27.8.2020 (Thursday)
1.9.2020 (Tuesday)
3.9.2020 (Thursday)
8.9.2020 (Tuesday)
10.9.2020 (Thursday)
15.9.2020 (Tuesday)
We recommend Cultural centers - Ústí nad Labem Events in the area