Event details

Brno, Sportovní 2a South Moravian region

14.6.2024 at 18:00 (Friday)

690 - 2490

Buy Ticket

More Theater tickets

SHAOLIN show live

SHAOLIN show live

Jedinečná show, která vyprodává stadiony po celém světě, míří v červnu po osmi letech opět do České republiky. Mniši z kolébky filozofického učení i bojového umění kung fu - čínského kláštera v Shaolinu - se na svém jubilejním 20. turné po světě zastaví i v Kongresovém centru.

Neuvěřitelná podívaná, kterou obdivovala britská panovnice či americký prezident, spojuje artistické výkony a bojové dovednosti s buddhistickým učením.

Show shaolinských mnichů patří svou jedinečností mezi záhady současného světa a patří k tomu nejlepšímu, co Čína vyváží do zahraničí. V této velké zemi patří výuka bojových umění k prestižním zaměstnáním i studiím a Shaolin je mezi kláštery absolutní špičkou.

Při představení uvidíte jak osmileté benjamínky, tak dospělé muže či starce, kteří nehrají bezbolestné divadlo, ale nastavují svá těla úderům protivníků, hrotům kopí, ocelovým ostřím či dřevěným tyčím.

To, co předvádí v okleštěné podobě a sestříhané ve filemech Bruce Lee, můžete vidět v plné parádě a živě na pódiu Kongresového centra 16. června od 18:00 hod.

 

Více informací: http://www.shaolin.cz/

This event is not currently happening. No worries, our portal contains many other related events!

https://www.informuji.cz/events/jhm/278311-shaolin-show-live/
We recommend Theaters - Brno Events in the area