Kouřimská skála 2016

Kouřimská skála 2016

Adresa:

Kouřim

Termín: 27.8.2016
Vstupné:

předprodej do 30. 6. 200,- Kč, do 26. 8. 250,-Kč, na místě 300,-Kč

27srpen sobota 16:00

Žánr: festivalyrockpopfolk


LETOŠNÍ KOUŘIMSKÝ FESTIVAL LÁKÁ NA VÁCLAVA NECKÁŘE, PETRA KOLÁŘE, OCEÁN, MONIKU ABSOLONOVOU A DALŠÍ.

Sobota 27. srpna patří již pátému ročníku letního hudebního festivalu v přírodním areálu Kouřimská skála. S podtitulem „Vzpomínka na Petra Muka“ je to setkání muzikantů s přátelským vztahem k tomuto výbornému zpěvákovi, který navždy odešel v roce 2010.

Letošní obsazení je mimořádné: VÁCLAV NECKÁŘ S BACILY, PETR KOLÁŘ, MONIKA ABSOLONOVÁ, PRECEDENS, VŠICHNI SVATÍ, ŠTĚPÁN KOJAN /KEKS/, KARYA, vzpomínkové party ABBA STARS REVIVAL a COVERTRIO+, ale také MAXIM TURBULENC pro dětské pohádkové odpoledne.

Ve speciálním večerním bloku se představí OCEÁN (Petr Hons, Petr Kučera, Jan Vozáry, Jitka Charvátová), PETR MUK BAND (Jana Feriová, Jana Vaněčková, Michaela Klímková, Zbyšek Kordač, Luděk Fiala, Vít Bareš a Tomáš Waschinger) a SHALOM (Petr Hons, Petr Kučera, Jana Vaněčková, Jana Feriová, Michaela Klímková).

Připojí se opět i kouřimští: SMOKETOWN FELLOWS, Tomáš Jerry Waschinger (bubenické sólo), mistryně světa 2015 ve sportovním aerobiku Tereza Strejčková, žáci ZUŠ a Svatoštěpánský sbor. Statečnou interpretkou jistě bude také Noemi Muková. Ti všichni naplní výbornou muzikou a tancem čas od čtyř odpoledne až do jedné po půlnoci.

Výjimečná hudební událost, vzpomínka na Petra Muka, zábava pro celou rodinu = festival Kouřimská skála. Hudební festival 16:00 - 01:00 Putování s pohádkou 14:00 – 17:00 Občerstvení / Obchůdky / Zábavné atrakce / Stanové městečko

Vstupné: předprodej do 30. 6. 200,- Kč, do 26. 8. 250,-Kč, na místě 300,-Kč Vstupenky: na www.ticketstream.cz nebo v Infocentru Kouřim www.kourim-radnice.cz Více informací najdete na www.kourimskaskala.cz

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

O akci jsme již napsali...

Hudební kluby - Středočeský kraj Akce v obci Kouřim

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Kouřimská skála 2016

Usedlost NouzovZásmuky (9.7 km)

U PichlerůPňov-Předhradí (14 km)

StromhouseVlkančice (15.9 km)