Projížďka kočárem Karlštejn-Mořina-Velká Amerika a zpět

Projížďka kočárem Karlštejn-Mořina-Velká Amerika a zpět

Adresa:

Karlštejn, Karlštejn 194

Termín: 11.5.2024
Vstupné:

500 Kč dospělý, 250 Kč děti do 40 kg

11květen sobota 11:00

Žánr: ostatní akceprojížďka kočárem rodina děti koně Karlštejn


Chcete si užít zážitkovou dvouhodinovou projížďku kočárem po silnici I lesní cestou? Poznat, jak lidé cestovali v dobách minulých? Skutečně si užít okolní krajinu i výhledy. Cestovat ekologicky a přesto pohodlně? A dojet až k Velké Americe?Neváhejte a objednejte se se na tuto neděli nebo jiný víkendový den, někoho k vám seženu. 

Sejdeme se na nádraží Karlštejn, odtud vyjedeme směrem k hradu, na pěší zóně zastavíme, abyste si mohli udělat fotky hradu. Poté odbočíme a pojedeme kolem Mořinského potoka v údolí mezi kopcem Javorka a hradem Karlštejn s dalšími výhledy. Postupně vystoupáme nahoru k Mořině, kde je mimo jiné i významný židovský hřbitov. Odbočíme na lom Velká Amerika, kde bude naše další zastávka na focení. Poté přejdeme na lesní cestu, kde zažijete romantickou jízdu klusem  ( ideální pro miminka a samozřejmě nejen pro ně). Okolo dubu U Sedmi bratří se vrátíme zpět k Mořinskému potoku. Obě cesty je možné zastavit na občerstvení u restaurace Pod Dračí skalou. Poveze vás zkušený vozka Robert Pastorek, který běžně vozí turisty na hrad Karlštejn, a kobyly Dáda a Arnika. Dozvíte se i zajímavosti z Karlštejna a okolí.

Cena 500 Kč na osobu, děti do 40 Kg 250 kg, děti do 1 roku zdarma.  Projížďka je možná pro všechny věkové kategorie. Doba projížďky 120-150 minut. Kočár je krytý, k dispozici jsou deky na přikrytí.

Rezervace na mailu info@fabiantours.cz (preferovaný způsob) nebo telefonu 777 897 951- Eva Nová, maximálně 24 hodin předem či do vyprodání kapacity, poté již jen za příplatek 200 Kč na osobu. Storno z důvodu nemoci či jiného vážného důvodu maximálně 48 hodin předem ( peníze se nevrací, možno využít na jiný termín). Projížďka proběhne, když bude 24 hodin předem alespoň 6 osob mít uhrazenou jízdu, minimální sazba za kočár 3000 Kč (při obsazení 6 osob je tedy pouze plná cena). Za velmi nepříznivého počasí se můžeme domluvit na přesunu termínu (přesun z důvodů počasí je možný maximálně 24 hodin předem- možný pouze z důvodu vichřice, bouřky či silného lijáku, kočár je chráněný seshora případně i po stranách, pokud to odsouhlasí alespoň polovina skupiny)

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Kulturní centra - Středočeský kraj Akce v obci Karlštejn

Podobné akce