Roztocký masopust

Roztocký masopust

Adresa:

Roztoky, různá místa

Termín: 13.2.2021
Vstupné:

zdarma

13únor sobota 12:00

Žánr: ostatní akcemasopust maškary folklor tradice rodina děti zdarma Roztoky


Masopust bude letos pouze malý a jen pro Roztocké. Ale i mezi mimoroztockými hledáme Královnu Masopustu! Co by se stalo bez každoročního masopustního vinšování? Nechceme ani domyslet! A nehodláme to riskovat. I letos budou Maškary chodit po Roztokách, jako je tomu každým rokem ve skryté masopustní obchůzce týden před velkým průvodem. Jen to teda letos bude bez toho průvodu.

Domácí roztocké maškary budou chodit po dvojicích či v rodinných skupinkách (ano, i masopustní maškary mají své rodiny), velmi bezkontaktně a hygienicky. A ne, letos se nemůžou přidávat přespolní, sorry jako.

Chcete, aby vás Maškary navštívily? A chcete-li, aby se u vás ukázaly a kvalitní a vytuněný dobrý nový rok vám popřály, vyplňte náš praktický masoformulář, aby v tom byl pořádek.

Je zcela zřejmé, že se k obcházejícím maškarám nebude možné přidávat, srocovat se, podávat jim cokoliv jiného než dezinfekci, zváti si je dovnitř domů a jiným způsobem je přiváděti na zcestí – a tímto vás žádáme o respektování těchto opatření. Děkujeme!

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Kulturní centra - Středočeský kraj Akce v obci Roztoky

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Roztocký masopust

Hotel GalaxiePraha (2.8 km)

Hotel Modrá stodolaPraha (5.3 km)

Hotel ExcellentPraha (5.3 km)