Inovace na vlnách

Praha 7, Nábřeží Edvarda Beneše

27.5.2016 28.5.2016

Další vstupenky

Inovace na vlnách

Týden inovací 2016 je největší event tohoto roku zaměřený na inovace, moderní technologie, IoT, umělou inteligenci a koncept chytrých měst. Akce se uskuteční ve dnech 23. - 29. května 2016 a jejím hlavním cílem je seznámení firem, měst a také širší veřejnosti s nejnovějšími světovými trendy na poli inovací, propagace českých inovací a invencí a osvěta spojená s aktuálními tématy z oblasti inovací a technologií bezdrátového přenosu dat, jakými jsou například Smart Cities a IoT.

Více informací na www.tydeninovaci2016.cz. V rámci Týdne inovací proběhne mnoho regionálních akcí a ve dnech 27. a 28. května v pražské Cargo Gallery hlavní událost "Inovace na vlnách", jejíž součástí budou akce "Nanoden v Praze" a odborná konference za účasti českých i mezinárodních řečníků. Konference představí současné trendy v oblasti inovací a moderních technologií, příklady jejich využití v běžném životě a zajímavé projekty, které již fungují buď v ČR nebo zahraničí.

Dopolední část se zaměří především na téma chytrých měst a internetu věcí, odpolední na inovace a umělou inteligenci. Záštitu akci udělil místopředseda vlády pro vědu, výzkum a inovace Pavel Bělobrádek a Velvyslanectví USA.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Doporučujeme Kulturní centra - Praha 7 Akce v okolí
  • RockOpera Praha

    Nejoblíbenější divadlo poblíž

    RockOpera Praha
    Praha 7, Komunardů 306/1

    Rock Opera Praha – První divadlo pro rockery Strhující rockový koncert... zobrazit více


Máš k tomu co říct?

...tak to řekni

Za tvůj názor budeme rádi. Nejprve se ale přihlaš.