Bauhaus pořádá první letošní Kids Club! Naučí děti vyrobit větrník a girlandu na Velikonoce

Adresa:

Praha, Budějovická 409/1a

Termín: 23.3.2024
Vstupné:

Zdarma

23březen sobota 09:00

Žánr: ostatní akcekreativní tvoření velikonoce děti pro děti Praha


Síť odborných center BAUHAUS přichází s další sezónou kutilských dnů pro děti. Řemeslná dílna Kids Club se otevře 23. března a bude věnována kreativnímu tvoření v duchu Velikonoc. Děti si vyzkouší výrobu větrníků a girland se zajíčky a ozdobí je velikonočními motivy. Akce se uskuteční ve všech odborných centrech BAUHAUS od 9:00 do 15:00.

„Pravidelná setkání Kids Club se těší velké oblibě, proto jsme i na letošní rok připravili hned několik tematických dnů plných tvoření. Děti se během nich učí zábavnou a kreativní formou práci s různými materiály i nářadím a rozvíjí svoji zručnost. Jsou ale také příležitostí k poznávání nových kamarádů a netradičním způsobem, jak trávit čas s rodiči. Každý tvořivý den v řemeslné dílně se nese ve znamení jednoho tématu, první z nich je věnován velikonočním svátkům,“ říká Lucie Odehnalová ze společnosti BAUHAUS.

Veškeré potřebné materiály a pomůcky budou dětem poskytnuty na místě zdarma. Řemeslná dílna je vybavena nářadím určeným speciálně pro děti, barvami, dřevem, kartony a vším nezbytným pro realizaci nápadů. Procesem tvoření provedou malé kutily zkušené asistentky společnosti BAUHAUS, pomoci jim mohou ale i rodiče. Zapojit se je možné kdykoliv během soboty v čase od 9:00 do 15:00 po předchozí registraci na webových stránkách společnosti. Kids Club je vhodný pro děti od 4 let.

Více o akci a možnost registrace najdete ZDE. 

V roce 2024 se můžete těšit na následující tematická setkání Kids Club:

23. března – Výroba větrníku a girlandy se zajíčky, velikonoční zdobení

22. června – Kompletace grilovacích kleští a tvorba náramku

21. září – Drakiáda, výroba a zdobení podzimních draků

2. listopad – sázení žaludů s organizací PEFC

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Podobné akce