Kurzy ledního bruslení s Monkey´s Gym

Kurzy ledního bruslení s Monkey´s Gym

Adresa:

Praha 9, Českomoravská 2420/15a

Termín: 9.1.2022 30.1.2022

9led - 30led celý den

Žánr: sportkurz bruslení děti


Zkušení instruktoři profesionálních dětských tělocvičen Monkey´s Gym pořádají oblíbené kurzy ledního bruslení pro děti od 4 let na střeše pražské Galerie Harfa.

Lekce jsou vhodné pro začátečníky i pokročilé, protože probíhají v oddělených skupinkách. Hlavní předností těchto kurzů jsou především kvalitní lektoři i zázemí. Délka jednoho kurzu je 55 minut – během dopoledne jsou vždy vypsány 3 termíny (9:00, 10:05 a 11:10 hodin) a kapacita je 15 dětí na každý termín. O děti se nemusíte bát, protože přítomni jsou vždy 3 zkušení lektoři. A co s sebou? Kromě nadšení je vybavte ledními bruslemi, helmou, teplými rukavicemi (ne pletenými) a teplým oblečením (chrániče nejsou potřeba). Po celou dobu kurzu je k dispozici teplý čaj a každý malý sportovec dostane na konci diplom a tatranku. Kapacita kurzů je omezena, proto s rezervací neváhejte.

Termíny: neděle 9., 23., 30. 1. 2022

Místo: Kluziště na střeše Galerie Harfa (Českomoravská 2420/15a, Praha 9)

Rezervace: https://monkeysgym.webooker.eu/Actions

Více na www.monkeysgym.cz

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Kulturní centra - Praha 9 Akce v MČ Praha 9

Podobné akce