Naučte se fotit na kurzech online!

Naučte se fotit na kurzech online!

Adresa:

LIVE stream, online

Termín: 5.2.2021 (pátek) 31.12.2021

5úno - 31pro celý den

Žánr: ostatní akce


Fotografem v 10 krocích, Jak skvěle fotit jídlo, Fotokouzla s iPhonem, Tajemství kompozice pro foťáky i mobily – to jsou některé z online kurzů Jana Rybáře, vítěze Czech Press Photo, které nyní můžete absolvovat z pohodlí domova.

Je fotografování vaší vášní a chcete rychle udělat posun vpřed? Na živé kurzy vyrazit nemůžete, nebo se vám nechce? Dnes už se nemusíte ani zvedat od počítače a můžete rovnou začít. K lepším snímkům vám pomohou online kurzy fotografování Jana Rybáře, vítěze Czech Press Photo a šéfredaktora webu www.Fotoguru.cz, které jsou vždy plné rad, jsou intuitivní a velice návodné. Na webu iFotografovani.cz najdete kurzy pro milovníky klasických fotoaparátů i pro ty, kteří podlehli kouzlu iPhonů. A na své si přijdou i ti, kteří chtějí poodhalit pravidla kompozice fotografování nebo se zaměřit na focení jídla. Pro všechny je tu pak velký online kurz Fotografem v 10 krocích, který zahrnuje praktický tréninkový plán, díky němuž se naučíte kouzlit se světlem, fotit v nočním městě, zjistíte, jak i doma pořídit skvělý portrét, jak vylepšit fotky z dovolené či probouzející se jarní krajiny...

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Kulturní centra v Praze Akce v MČ LIVE stream

Podobné akce