Motosraz Kameňák 2020

Motosraz Kameňák 2020

Adresa:

Kameničná

Termín: 5.9.2020
Vstupné:

200

5září sobota 13:00

Žánr: ostatní akcesoutěžzdarma


Srdečně zveme všechny příznivce jedné stopy na na 12. ročník motosrazu Kameňák v podhůří Orlických hor v obci Kameničná (u Žamberka). Zahájení bude ve 13 hodin 5.9.2020, s půlhodinovým zpožděním budou následovat vyjížďky - silniční, crossová.

Od 15 hodin si zasoutěžíme v tradičních i netradičních disciplinách a po 18 hodině nám rozproudí krev v žilách kapely: Enola Gay (metal-rock z Mladé Boleslavi), Debustrol (česká thrash-metal legenda z Mladé Boleslavi), Alkehol (rock-punk česká legenda z Prahy), Vendetta-rock (revival kapela z Hradce Králové). Mezi kapelami se ve večerním čase uskuteční tradiční soutěž Miss Kapsička.

Břicha Vám i v roce 2020 naplní team pod vedením Pavly Rolfové a to pomocí klobásek, gril. hermelínů, gulášků, bramboráků, gril. steaků z vepř. krkovice, škvarkové pomazánky, párků v rohlíku, koláči a dalšími pochutinami, a pro nocležníky bude ráno připravena nedělní česnečka. Na čepu: Kozel 10°, Kamenský Stoják 11°, Pilsner Urquell, Kamenský Radler, Birell, Kolča. Ostatní alko i nealko občerstvení samozřejmostí. Moderuje Voves. Zvuk a světla Roka sound, podium Habr sound Zastřešené sezení, stanování i s motorkou přímo v areálu.

Stánek s tričky a moto sortimentem. Vstup během akce pro každého 200,-Kč, do 15 let zdarma. Vstupenky pouze na akci na místě, bez předprodeje. generální sponzor: Ing. Pavel Kratochvíl - Stavokameník hlavní sponzoři: Jan Štěpánek - 4fin Martin Grund - autodoprava Všem kdo píšete, jak to bude s motosrazem. Bude se konat v případě, že v daném termínu 5.9.2020 bude možné realizovat akce v počtu nejméně do 500 osob.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Podobné akce

Naše tipy...

Akce na Jiný den?