Frýdek-Místek, Bruzovská

11.8.2016 14.8.2016

zdarma

Další vstupenky

Czech Cycling Tour 2016

Profesionální cyklistický tým Team Novo Nordisk, tvořený pouze jezdci s diabetem z celého světa, se v letošním roce poprvé zúčastní prestižního mezinárodního závodu Czech Cycling Tour 2016, Světový pohár v silniční cyklistice – o pohár hejtmana Olomouckého kraje.

Osmý ročník tohoto cyklistického závodu, který je současně jednou z nejsledovanějších sportovních událostí v České republice, se letos koná od 11. do 14. srpna. Na startu závodu se představí špičkové světové cyklistické týmy včetně osmi členů týmu Teamu Novo Nordisk. Závod bude odstartován 11. srpna v 17 hodin týmovou časovkou ve Frýdku-Místku.

V rámci doprovodných akcí Czech Cycling Tour 2016 bude instalován také speciální stan společnosti Novo Nordisk a to v prostoru startu a cíle časovky teamů ve Frýdku-Místku dne 11. srpna na ulici Bruzovská/Jeronýmova a v prostoru cíle druhé etapy v Uničově dne 12. srpna na ulici Dukelská. Stan bude pro veřejnost otevřen oba dny od 14:00 do 18:30.

Ve stanu proběhnou prezentace pacientských organizací, veřejnost bude mít možnost pobavit se s odborníky v oblasti diabetu, stravování a sportu a také si zjistit svoje hladiny cholesterolu a cukru v krvi a ověřit si tak osobní rizika pro vznik diabetu. Společnost Novo Nordisk také pro všechny připravila možnost zapojit se do charitativní akce na pomoc třem mladým a talentovaným sportovcům s diabetem 1. typu.

Stačí ujet pár kilometrů na připravených stacionárních kolech. Za každý najetý kilometr věnuje společnost 100 Kč. Po ukončení obou závodů ve stanu proběhne autogramiáda závodníků z Teamu Novo Nordisk. Kromě aktivit společnosti Novo Nordisk je pro veřejnost také připraven bohatý program pro děti i pro dospělé organizátory Czech Cycling Tour 2016.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Podívejte se na možnosti ubytování v lokalitě akce Czech Cycling Tour 2016

Hotel Nošovice   Frýdek-Místek

Penzion U Křivého psa   Frýdek-Místek

Kulturní centra - Olomoucký kraj Akce v obci Frýdek-Místek

Máš k tomu co říct?

...tak to řekni

Za tvůj názor budeme rádi. Nejprve se ale přihlaš.