Czech Cycling Tour 2016

Adresa:

Frýdek-Místek, Bruzovská

Termín: 11.8.2016 14.8.2016
Vstupné:

zdarma

11srp - 14srp celý den

Žánr: sportpro děti


Profesionální cyklistický tým Team Novo Nordisk, tvořený pouze jezdci s diabetem z celého světa, se v letošním roce poprvé zúčastní prestižního mezinárodního závodu Czech Cycling Tour 2016, Světový pohár v silniční cyklistice – o pohár hejtmana Olomouckého kraje.

Osmý ročník tohoto cyklistického závodu, který je současně jednou z nejsledovanějších sportovních událostí v České republice, se letos koná od 11. do 14. srpna. Na startu závodu se představí špičkové světové cyklistické týmy včetně osmi členů týmu Teamu Novo Nordisk. Závod bude odstartován 11. srpna v 17 hodin týmovou časovkou ve Frýdku-Místku.

V rámci doprovodných akcí Czech Cycling Tour 2016 bude instalován také speciální stan společnosti Novo Nordisk a to v prostoru startu a cíle časovky teamů ve Frýdku-Místku dne 11. srpna na ulici Bruzovská/Jeronýmova a v prostoru cíle druhé etapy v Uničově dne 12. srpna na ulici Dukelská. Stan bude pro veřejnost otevřen oba dny od 14:00 do 18:30.

Ve stanu proběhnou prezentace pacientských organizací, veřejnost bude mít možnost pobavit se s odborníky v oblasti diabetu, stravování a sportu a také si zjistit svoje hladiny cholesterolu a cukru v krvi a ověřit si tak osobní rizika pro vznik diabetu. Společnost Novo Nordisk také pro všechny připravila možnost zapojit se do charitativní akce na pomoc třem mladým a talentovaným sportovcům s diabetem 1. typu.

Stačí ujet pár kilometrů na připravených stacionárních kolech. Za každý najetý kilometr věnuje společnost 100 Kč. Po ukončení obou závodů ve stanu proběhne autogramiáda závodníků z Teamu Novo Nordisk. Kromě aktivit společnosti Novo Nordisk je pro veřejnost také připraven bohatý program pro děti i pro dospělé organizátory Czech Cycling Tour 2016.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Kulturní centra - Olomoucký kraj Akce v obci Frýdek-Místek

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Czech Cycling Tour 2016

Hotel Afrika Frýdek-Místek (881 metrů)

Penzion U Křivého psa Frýdek-Místek (1 438 metrů)