Mezinárodní festival outdoorových filmů & Tourfilm

Mezinárodní festival outdoorových filmů & Tourfilm

Adresa:

Jeseník, Dittersdorfova 599/2

Termín: 11.11.2020 13.11.2020

11lis - 13lis celý den

Žánr: outdoor festival soutěže filmový festival Jeseník


Přijměte pozvání do outdoorového světa - XVIII. ročník putovního soutěžního Mezinárodního festivalu outdoorových filmů & Tourfilm je již za dveřmi. Představí 63 soutěžních filmů MFOF z více než 20 zemí z celého světa a 8 filmů festivalu TOURFILM. Většinu neuvidíte nikde jinde v České republice ani na Slovensku! Slavnostní zahájení festivalu s bohatým kulturním programem proběhne 9. října v Domě kultury města Ostravy.

Filmy 2020

Podrobný bohatý program 

Mezinárodní festival outdoorových filmů je soutěžní putovní přehlídka outdoorových filmů. Za sedmnáct let své existence se stal ve své podstatě a charakteru největším filmovým soutěžním putovním festivalem nejen v České republice, ale také na světě. Festival je zaměřený na sporty i život s outdoorovou tématikou, na filmy dobrodružné, extrémní, adrenalinové, ale také cestopisné.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Kulturní centra - Olomoucký kraj Akce v obci Jeseník

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Mezinárodní festival...

Hotel Slovan JesenĂ­kJesenĂ­k (360 metrů)

Apartmán Panorama JesenĂ­kJesenĂ­k (1 101 metrů)

Vila ElementJesenĂ­k (1 275 metrů)