Letní kino na hradě

Letní kino na hradě

Adresa:

Česká Lípa, U Vodního hradu 63

Termín: 6.7.2016 19.8.2016
Vstupné:

80,- Kč

6čvc - 19srp celý den

Žánr: filmletní kinoprojekce


Prostory středověkého hradu budou i v letošním roce hostit letní kino. Připraveny jsou filmové klasiky i novinky, komedie, dokumenty i horory. Letní kino bylo zahájeno legendární českou komedií „Ať žijí duchové“ a bude probíhat ve třech blocích.

Ve středu 6. 7. je na programu romantická komedie „S láskou, Rosie“, po které bude následovat ve čtvrtek thriller „E.A. Poe: Podivný experiment“. První blok zakončí v pátek 8. 7. sci-fi „Star Wars. Síla se probouzí“. Druhý blok je připraven na 13. 7., kdy je připravena nestárnoucí komedie Z. Svěráka „Obecná škola“. Rodiny s dětmi se mohou těšit na animovaný film „V hlavě“ a 15. 7. si přijdou na své milovníci hororů v kultovním snímku „Mlčení jehňátek“.

Poslední blok je nachystán v termínu 3. – 5. srpna, kdy se můžete těšit na dokumentární film „Trabantem do posledního dechu“, drama „Švadlena“ a western „8 hrozných„ Letní kino se rozloučí v úterý 19. srpna hned dvěma filmy. Prvním bude česká komedie „Dvojníci“ a druhým akční sci-fi komedie „Deadpool“.

Stejně jako v minulých letech je pro filmové nadšence připravena akce 3+1 (kdy je vstupné na 4. film zdarma). Jednotné vstupné na každý film je 80,- Kč. Hrad je přístupný po 21 hodině a začátek představení je závislý na setmění (cca v 21:30). Občerstvení je zajištěno.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Podobné akce

23listopad čtvrtek 18:00

, Rumjancevova 1362/1 Film

Ubytování v okolí akce Letní kino na hradě

Hotel Morris Česká Lípa Česká Lípa (293 metrů)

Parkhotel Morris Nový Bor Nový Bor (8.7 km)