Letní kino na hradě

Česká Lípa, U Vodního hradu 63

6.7.2016 19.8.2016

80,- Kč

Další vstupenky

Letní kino na hradě

Prostory středověkého hradu budou i v letošním roce hostit letní kino. Připraveny jsou filmové klasiky i novinky, komedie, dokumenty i horory. Letní kino bylo zahájeno legendární českou komedií „Ať žijí duchové“ a bude probíhat ve třech blocích.

Ve středu 6. 7. je na programu romantická komedie „S láskou, Rosie“, po které bude následovat ve čtvrtek thriller „E.A. Poe: Podivný experiment“. První blok zakončí v pátek 8. 7. sci-fi „Star Wars. Síla se probouzí“. Druhý blok je připraven na 13. 7., kdy je připravena nestárnoucí komedie Z. Svěráka „Obecná škola“. Rodiny s dětmi se mohou těšit na animovaný film „V hlavě“ a 15. 7. si přijdou na své milovníci hororů v kultovním snímku „Mlčení jehňátek“.

Poslední blok je nachystán v termínu 3. – 5. srpna, kdy se můžete těšit na dokumentární film „Trabantem do posledního dechu“, drama „Švadlena“ a western „8 hrozných„ Letní kino se rozloučí v úterý 19. srpna hned dvěma filmy. Prvním bude česká komedie „Dvojníci“ a druhým akční sci-fi komedie „Deadpool“.

Stejně jako v minulých letech je pro filmové nadšence připravena akce 3+1 (kdy je vstupné na 4. film zdarma). Jednotné vstupné na každý film je 80,- Kč. Hrad je přístupný po 21 hodině a začátek představení je závislý na setmění (cca v 21:30). Občerstvení je zajištěno.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Podívejte se na možnosti ubytování v lokalitě akce Letní kino na hradě

Hotel Morris Česká Lípa   Česká Lípa

Máš k tomu co říct?

...tak to řekni

Za tvůj názor budeme rádi. Nejprve se ale přihlaš.