XXI. Královéhradecký městský ples

XXI. Královéhradecký městský ples

Adresa:

Hradec Králové, Eliščino nábřeží 375

Termín: 21.1.2023 22.1.2023
Vstupné:

https://hkpoint.cz/cs/kalendar-akci/6994-xxi-mestsky-ples

21led - 22led celý den

Žánr: ostatní akceples tanec městský ples Hradec Králové


Statutární město Hradec Králové ve spolupráci s Hradeckou kulturní a vzdělávací společností a Kongresovým centrem Aldis pořádají v sobotu 21. ledna 2023 již XXI. KRÁLOVÉHRADECKÝ MĚSTSKÝ PLES. Tato prestižní společenská událost, která bude probíhat v prostorech Kongresového centra Aldis, odstartuje ve 20 hodin a nabízí pestrou kulturní zábavu až do dvou hodin po půlnoci.

Po slavnostním zahájení otevře plesové dění již tradičně FILHARMONIE Hradec Králové. O další proud příjemné zábavy se postarají MOONDANCE ORCHESTRA MARTINA KUMŽÁKA SE SÓLISTY DASHOU, NAĎOU WEPPEROVOU, DUŠANEM KOLLÁREM A MICHALEM CERMANEM, DANIELA ŠINKOROVÁ, DALIBOR JANDA A JIŘINA ANNA JANDOVÁ, DANCE TEAM, EGO RETRO MUSIC, HRADECKÁ CIMBÁLOVÁ MUZIKA, ART JAZZ BAND a další překvapení. 

Vstupenky jsou k zakoupení v předprodeji online na HKpoint.cz ve formě eVstupenky či osobně v Turistickém informačním centru na Eliščině nábřeží. 

Změna programu vyhrazena. 

Zdroj: HKVS

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Kulturní centra - Hradec Králové Akce v obci Hradec Králové

Podobné akce

Ubytování v okolí akce XXI. Královéhradecký...

Restaurace Evergreen Nové AdalbertinumHradec Králové (784 metrů)

Spa Resort Tree of LifeLázně Bělohrad (29.2 km)

Ubytování U PalukůChrudim (29.4 km)