Erotikon - němý film, živá hudba

Brno, Moravské náměstí 3

8.11.2016

120

Další vstupenky na činohru

Erotikon - němý film, živá hudba

Železniční hlídač poskytne nocleh neznámému mladému muži, kterému v deštivé noci ujel vlak. Hlídačově dceři se mladý cizinec jménem George velmi líbí, je omámena a svedena jeho šarmem. Andrea postupně podléhá vnitřnímu vzrušení až se mu fyzicky i citově oddá. On však druhý den odjíždí a ona po nějaké době zjišťuje, že je těhotná. Píše mu dopis, ovšem odpovědí ji jsou pouze peníze a sdělení, že má vztah s již jinou, vdanou ženou.

Andrea je zoufalá, a aby utajila své těhotenství, odjíždí porodit dítě do Prahy. Dítě se ovšem narodí mrtvé. Andrea se snaží na vše zapomenout a po čase se provdá, ale svým manželství si není jistá. Když poté náhodně potká svou dávnou lásku, není schopna se rozhodnout, jakého muže si zvolit.

Romanticko-poetické drama bude doprovázet kapela Pierre Richard Core. Pierre Richard Core je hudební improvizační sdružení, které už osm let, v lehce proměnlivém složení, zkoumá a posouvá hranice svých schopností a hudebních stylů. Jejich vášní je improvizace všech možných podob.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Podívejte se na možnosti ubytování v lokalitě akce Erotikon - němý film, živá hudba

Hotel Myslivna   Brno

Hotel Amphone   Brno

Kulturní centra - Brno Akce v obci Brno

Video k akci

Máš k tomu co říct?

...tak to řekni

Za tvůj názor budeme rádi. Nejprve se ale přihlaš.