Pedig - úložný box

Brno, Skřivanova 3

25.2.2017

430

Další vstupenky

Pedig - úložný box

Svět pedigu vás okouzlí svými možnostmi. Je krásné sledovat, jak se z tak prostého materiálu dají vytvořit nejrozmanitější praktické doplňky a dekorace.

Co vás čeká v kurzu PEDIG – ÚLOŽNÝ BOX

V tomto kurzu si rozšíříte a doplníte dovednosti a znalosti ze základního kurzu pletení z pedigu. Společně si ukážeme jak uplést úložný box. 

Pedig má tu výhodu, že pokud v předchozím výpletu najdete chybu, můžete vše nebo jen část rozplést
a chybu napravit anebo také nemusíte. Vždyť pravidelně opakovaná chyba se stává vzorem, takže chybu
v pletení lze využít i ve prospěch koše. Stačí se zamyslet se nad tím, zda se nevydařený detail nedá opakovat a nevytvořit tak výjimečný vzor. Každý výrobek je originál a fantazii se zde meze nekladou. 

Co se naučíte:

Při pletení budeme používat pedig přírodní, pedig barevný, zakombinujeme plochý pedig neboli šénu, a to přírodní i barevnou, vše dle vlastní fantazie. Výrobek zakončíme třípárovou zavírkou. Hotový úložný box můžete použít na cokoliv, krásně v tom vypadají např. naskládané sáčky s kořením. 

Získané dovednosti budete mít možnost využít a rozšířit na některém z pokračovacích kurzů, kde se budeme věnovat například oplétání demižonu. 

Co si odnesete:

Z každého kurzu si krom nových dovedností a radosti z tvoření odnesete vlastnoručně vyrobený výrobek, který poslouží např. jako krásná dekorace Vašeho bytu nebo originální dárek pro Vaše přátele či blízké. 

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Podívejte se na možnosti ubytování v lokalitě akce Pedig - úložný box

Hotel Myslivna   Brno

Hotel Amphone   Brno

Kulturní centra - Brno Akce v obci Brno

Máš k tomu co říct?

...tak to řekni

Za tvůj názor budeme rádi. Nejprve se ale přihlaš.