Big Lebowski

Big Lebowski

Adresa:

Brno, Dominikánská 2

Termín: 27.8.2021 v 21:00 hod. (pátek)
Vstupné:

100 Kč

27srpen pátek 21:00

Žánr: filmkomedie krimi letní kino kino pod širým nebem open air Brno


Jeff "Dude" Lebowski je nejlenivější chlápek z Los Angeles a okolí. Díky shodě jmen je ale považován za boháče, který se shodou neskutečných náhod stane obětí vydírání. BIG LEBOWSKI je dnes již kultovní klasika bratrů Coenových s Jeffem Bridgesem v hlavní roli.
Jeff „Dude“ Lebowski je nejlenivější chlápek z Los Angeles a okolí. Miluje bowling, koktejl zvaný Bílý medvěd, marihuanu a svůj koberec. Díky shodě jmen je ale považován za boháče, který se shodou neskutečných náhod stane obětí vydírání. Místo toho, aby mu skutečný boháč Lebowski zaplatil zašpiněný koberec, musí Jeff se svými neschopnými kumpány předat výkupné za jeho rozmazlenou dceru. Vše by mohlo jít docela v klidu, kdyby se Jeffův kámoš Walter (John Goodman) nerozhodl shrábnout prachy na výkupné bez ohledu na následky. BIG LEBOWSKI je dnes již kultovní klasika bratrů Coenových s Jeffem Bridgesem v hlavní roli.

Hrají: Jeff Bridges, John Goodman, Julianne Moore, Steve Buscemi

Prodej vstupenek na místě vždy v den projekce půl hodiny před začátkem promítání.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Podobné akce

14září úterý 19:30

Cavewoman

, Palackého třída 126 Divadlo

22září středa 19:30

Caveman

, Palackého třída 126 Divadlo

Ubytování v okolí akce Big Lebowski

Hotel Barcelo Brno PalaceBrno (93 metrů)

ProtiatomovĂ˝ kryt 10-ZBrno (141 metrů)

Best Western Premier Hotel International BrnoBrno (218 metrů)