Deník strojvůdce

Deník strojvůdce

Adresa:

Brno, Dominikánská 2

Termín: 25.7.2021

25červenec neděle 21:30

Žánr: filmkomedie letní kino kino pod širým nebem open air Brno


Černá komedie jedenašedesátiletého srbského režiséra Milose Radoviče vyžaduje od diváků poněkud specifický smysl pro humor, ale za odměnu odhalí svět železnice v docela novém světle.
Ilija je stejně jako jeho otec i dědeček vlakový strojvůdce a pomalu se chystá do důchodu. Kromě šedesátky má na kontě i neslavný rekord co se počtu zabitých lidí týče. Během své kariéry totiž na kolejích přejel 28 osob. Vzrušení Ilijovi přivede do cesty samotný život v podobě desetiletého sirotka Sima, který se stane jeho adoptivním synem. Sima se po vzoru nevlastního otce a celé jeho mužské rodové linie chce stát samozřejmě také strojvůdcem. Přes veškeré Ilijovo rozmlouvání si chlapec cestu ke svému snu přece jen najde, ale nechce se smířit s realitou, že by byl vrahem. Kolegové strojvůdci mu říkají, že bez nehody nebude skutečným strojvedoucím a podle statistiky ji musí očekávat brzy, určitě již během prvního týdne. Sima ale jezdí již několik týdnů a zdá se, že nehody se mu vyhýbají. Tato skutečnost Simu neuvěřitelně deprimuje a psychicky mučí, tak musí vzít tuto bezvýchodnou situaci do rukou Ilija.

Hrají: Lazar Ristovski, Mirjana Karanović, Mladen Nelevic, Nina Jankovic, Danica Ristovski

Prodej vstupenek vždy na místě půl hodiny před začátkem představení. Hraje se za každého počasí

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Podobné akce

30červenec pátek 21:30

3srpen úterý 21:00

5srpen čtvrtek 21:00

3 Drei

, Dominikánská 2 Film

Ubytování v okolí akce Deník strojvůdce

Hotel Barcelo Brno PalaceBrno (93 metrů)

ProtiatomovĂ˝ kryt 10-ZBrno (141 metrů)

Best Western Premier Hotel International BrnoBrno (218 metrů)