Rockfest - Dačice

Rockfest - Dačice

Adresa:

Dačice, Krajířova ulice

Termín: 27.7.2018 28.7.2018

27čvc - 28čvc celý den

Žánr: festivalyhudba rock


Nazdar rockeři a všichni fanoušci Dačického Rockfestu.
Letos to bude již po třinácté, kdy se znovu o posledním červencovém víkendu, tedy přesně 27. - 28.července 2018 rozezvučí kytary na pódiu letního divadla v zámeckém parku v Dačicích. Výběr kapel jsme uzavřeli již koncem loňského roku a představíme Vám je v nejbližších dnech.

Ceny vstupenek zůstávají stejné jako v loňském roce a ani poloha stanového městečka na louce 300 m od areálu se nemění. Také letos můžete očekávat silné složení známých kapel v pátek i v sobotu. Po loňských zkušenostech, kdy v pátek mnoho návštěvníků zmeškalo zahájení, bude letos areál festivalu otevřen v pátek již od 14 hod. Bude posílena pořadatelská služba u vstupu tak ,abyste se do areálu dostali rychleji.

Přesto doporučujeme, abyste přišli včas a nenechávali vstup na poslední chvíli. Také doporučujeme včasné objednání vstupenek, vzhledem k omezené kapacitě areálu, neboť jak víte, v loňském roce byla kapacita areálu překročena. Letos po naplnění kapacity a vyprodání vstupenek bude z důvodu Vaší bezpečnosti areál uzavřen. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Rockfest - Dačice

Hotel Šumava Srní (798 metrů)

Hotel Celerin Telč (11.5 km)