Podobné filmy

Gravitace

Gravitace

Sandra Bullock ve filmu hraje doktorku Ryan Stone, skvělou lékařku – inženýrku na její první vesmírné misi. George Clooney ztvárnil vesmírného veterána Matta Kowalskyho, který velí svému poslednímu letu před odchodem do důchodu. Jenže během zdánlivě rutinní výpravy do kosmu dojde ke katastrofě.

Loď je zničená a Stone a Kowalsky zůstanou ve vesmíru sami, odkázáni jeden na druhého a směřujíc dál do temného vesmíru. Hluboké ticho dává oběma jasně najevo, že ztratili jakékoli spojení se Zemí... a tím i jakoukoli šanci na záchranu. Strach se pomalu mění v paniku, zejména když si oba uvědomí, jak málo kyslíku jim zbývá. Přitom paradoxně jediný možný způsob návratu je pokračování v cestě do hlubokého vesmíru

 

Ukázka z filmu "Gravitace" - ČSFD

Kdy a kde dávají film Gravitace?

Seznam kin, kde se dnes promítá film Gravitace. Vyberte si kino a klikněte na něj. Zobrazí se promítací časy a další program kina.

V těchto dnech se film Gravitace bohužel nikde nevysílá...

87%
85%
100%

V kinech od: 3.10.2013

t.h.
Vesmír ještě nikdy nebyl tak studený a prázdný!
Když pominu fakt, že po příchodu z IMAXu jsem si musel pustit alespoň 2 díly Futuramy, abych se vrátil k představě pohodového vesmíru a setřepal ze sebe stísněnost, musím vás na tuhle vesmírnou projížďku okamžitě poslat!
Sandra se z orbitu vrací s jasnou nominací na Oscara a pořádným nažhavením kariéry. Gravitace je zatím letošní špička.
IMAX 3D verze je za 100 %

A jak hodnotíš film ty?

...tak to řekni

Za tvůj názor budeme rádi. Nejprve se ale přihlaš.