Sarah Brightman

Kapela/Hudebník/Hudebnice

Sarah Brightman přiveze do Prahy nové album Hymn Českou metropoli uchvátila vánoční show Royal Christmas Gala. Vystoupili Gregorian i Sarah Brightman Gregoriani spojí síly s hvězdnou Sarah Brightman. Návštěvníky lákají na své nejlepší vánoční písně Sarah Brightman a Gregorian míří do Česka s královským koncertem Royal Christmas Gala

SARAH BRIGHTMAN je nepochybně jedním z proslulých světových hlasů naší doby a patří mezi nejvýznamnější světové umělce. Více než třicet let zní její hlas z divadel, arén a stadionů a uchvacuje miliony fanoušků po celém světě.

S celosvětovým prodejem přes 32 milionů alb získala více než 180 zlatých / platinových ocenění ve více než 40 zemích světa. Skladba "Time To Say Goodbye", kterou Sarah nazpívala s Andreou Bocellim, se stala obrovským mezinárodním hitem. Sarah také jako jediný umělec měla tu čest zpívat hlavní skladbu na 2 zahajovacích ceremoniálech olympijských her, 1992 v Barceloně a 2008 v Pekingu.

SARAH BRIGHTMAN, byla inspirací hudebního skladatele Andrew Lloyd Webera pro napsání nejúspěšnějšího muzikálu všech dob Fantom opery. Sarah zářila dlouhé roky v titulní roli Christine Daaé při uvádění muzikálu v Londýně i na Broadwayi.

Staň se publicistou a napiš biografii k osobě Sarah Brightman. Stačí se přihlásit a můžeš začít publikovat. Buduj s námi kulturu na Informuji.cz

Sarah Brightman ve videoklipu...

Sarah Brightman: Kam vyrazit?

Víš o akci, kterou tu nemáme a kde $name vystoupí? Přidej ji.

Sarah Brightman: Napsali jsme...

Sdílej: Sdílet na FB Tweetnout