Riff Raff

Kapela/Hudebník/Hudebnice

Enfant terrible amerického rapu Riff Raff navštíví v květnu Prahu

Rodák z texaského Houstonu Riff Raff se na hip-hopové scéně pohybuje již 12 let, nejprve jako člen tria Three Loco. Později se pustil na samostatnou dráhu, kde v roce 2012 vydal na vlastní náklady své první nezávislé album s názvem The Golden Alien.

Svého plnohodnotného debutového studiového alba se dočkal o dva roky později, kdy Neon Icon vydal ve spolupráci s Mad Decent. Jeho druhé a zatím poslední album Peach Panther spatřilo světlo světa minulý rok a hned obsadilo třetí pozici v žebříčku US Top R&B/Hip-Hop Albums časopisu Billboard.

Během své kariéry spolupracoval s mnoha hudebními hvězdami a producenty jako Simon Rex, Diplo, Harry Fraud, Action Bronson, Skrillex, Usher, Gucci Mane a další, pracoval také pod labelem S.O.S. Money Gang Inc. patřící Soulja Boyovi. Mezi jeho nejznámější singly patří například Dolce & Gabbana, který má na YouTube přes 16 milionů zhlédnutí nebo TiP TOE WiNG iN MY JAWWDiNZ, kterou vidělo již 13 milionů lidí.

Staň se publicistou a napiš biografii k osobě Riff Raff. Stačí se přihlásit a můžeš začít publikovat. Buduj s námi kulturu na Informuji.cz

Riff Raff ve videoklipu...

Riff Raff: Kam vyrazit?

Víš o akci, kterou tu nemáme a kde $name vystoupí? Přidej ji.

Riff Raff: Napsali jsme...

Sdílej: Sdílet na FB Tweetnout