Portless

Kapela/Hudebník/Hudebnice

Koncert pro Paměť národa vyprodal Forum KarlínUdílení cen Žebřík: nejvíce nominací získala LucieVizovické Trnkobraní vstupuje do druhé padesátky. Vsází na Jarka Nohavicu, Arakain i Mig 21 Imodium a Portless na společném turnéFestival Hrady CZ putuje z Točníku na Kunětickou horuNa hradech letos zahrají Richard Müller, Mig 21, Lucie Bílá nebo OlympicPilsner Fest zná svůj program. S návštěvníky si připijí Chinaski i Tata Bojs Mig 21, Monkey Business i Divokej Bill se chystají na Vizovické Trnkobraní

Kapela Portless vznikla v roce 2012 po rozpadu kapely Support Lesbiens. Portless tvoří Kryštof Michal a další tři členové původní kapely Support Lesbiens Jan Daliba, René Rypar a Zbyněk Raušer.

Během krátké chvíle si získala zpět svou posluchačskou základnu a v letech 2013 až 2016 odehrála většinu významných letních festivalů a řadu dalších koncertů. Úzce spolupracuje s organizací UNICEF, které bylo věnováno i podzimní turné v roce 2014.

V úspěšné cestě pokračuje kapela i v oblasti originální hudby pro film a televizi. Sem patří i hudba a ústřední píseň k filmu Hodinový manžel nebo k seriálu ČT Pět mrtvých psů, který měl před nedávnem premiéru.

Staň se publicistou a napiš biografii k osobě Portless. Stačí se přihlásit a můžeš začít publikovat. Buduj s námi kulturu na Informuji.cz

Portless ve videoklipu...

Portless: Kam vyrazit?

Víš o akci, kterou tu nemáme a kde Portless vystoupí? Přidej ji.

Portless: Napsali jsme...

Sdílej: Sdílet na FB Tweetnout