Igor Falecki

Kapela/Hudebník/Hudebnice

Igor Falecki

Igor Falecki je polský bubeník, který se stal populární prostřednictvím internetu. Svůj první nástroj dostal v roce 2005 – v té době mu byly 3 roky. Již o rok později, resp. v letech 2006, 2007, 2008, dostal od magazínu Drummer nálepku top bubeníka, když ho označil jako „Top Drummer“ v kategorii „New Hope“. V roce 2009 se stal v Německu dokonce „Mužem roku 2009“. Od roku 2007 se učí u jednoho z nejlepších učitelů na bicí, kterým je Dom Famularo, také měl několik hodin u Davida Garibaldiho z Tower of Power, který mu předpověděl zářnou budoucnost.

Igorovy bubenické schopnosti zaznamenaly také největší bubenické výrobní firmy na světě jako Sabian, Vic Firth, DW, Remo, Cympad nebo Hardcases. Společnost Vic Firth začala dokonce vyrábět speciální paličky s Igorovým autogramem.

Igor Falecki již ve velmi nízkém věku hrál s umělci a kapelami jako jsou: Tony Royster Jr., Aaron Spears, Eric Moore, Federico Malaman, Cody Wright, Michal Urbaniak, Jimek, Kaliber 44. Objevil se na mnoha hudebních festivalech a televizních kanálech.

Staň se publicistou a napiš biografii k osobě Igor Falecki. Stačí se přihlásit a můžeš začít publikovat. Buduj s námi kulturu na Informuji.cz

Sdílej: Sdílet na FB Tweetnout