Akrom

Kapela/Hudebník/Hudebnice

Akrom

Akrom je pražský DJ a producent z Prahy, patřící do stálic české klubové scény. Od roku 2006, kdy započala jeho hudební činnost, hrál po České republice a střední Evropě na více než pěti stech akcích, z čehož nejúspěšnější byly například 4th Anniversary of Republic artist v Londýně či Springbreak parties (2012 a 2013) ve Francii.

Tento hudebník je rezidentem pražského klubu Le mirage a Chapeau rouge, kde mimo jiné vystupuje se svým projektem Akrolive, který propojuje DJské míchání hudby s vystoupením živých muzikantů. Dále je rezidentní DJ zahraničních akcí Snowbreak (ex. Springbreak), které se odehrávají v prostředí francouzských Alp. Produkci vlastní tech-house hudby se věnuje více než jeden rok a za podpory pražské klubové scény již podepsal kontrakt na vydávání svých tracků na velkém slovenském labelu OneWay recordings.

Mezi jeho hlavní hudební směr patří různorodá směsice rovných beatů propojená s tribal a latino prvky.

Hrál na velkých akcích jako například 4th Anniversary of Republic artist 2012 (UK), Springbreak parties 2012 a 2013 (France), Czechpoint Open Air 2011 a 2012, United Islands of Prague 2011 and 2012, Čáry fest 2012 and 2013, Majáles České Budějovice 2012, Cinda Open Air II. 2012, Živá ulice města Plzeň a další.

Staň se publicistou a napiš biografii k osobě Akrom. Stačí se přihlásit a můžeš začít publikovat. Buduj s námi kulturu na Informuji.cz

Akrom: Kam vyrazit?

Víš o akci, kterou tu nemáme a kde $name vystoupí? Přidej ji.

Sdílej: Sdílet na FB Tweetnout