Zmrzlina Rawito, Praha 4

Zmrzlina Rawito

Praha 4, Michelská 59/1006

Není tu akce, kterou Zmrzlina Rawito pořádá? Přidej ji
  • Byli tadyt.h.
  • Ohodnoť místo
  • rawito.cz

Rawito – to je zdravá a chutná zmrzlina bez výčitek. Ingredience jsou zásadním elementem Rawita – její výrobci používají pouze suroviny pěstované s respektem k přírodě i lidem. 

„Člověk by mohl ve svém vlastním zájmu a pro dobro celé planety zaměřit svou pozornost na vnitřní život, který jde ruku v ruce se zdravým tělem. Cítíme, že náš projekt přesahuje původní záměr prodávat zmrzlinu a nasytit chuťové pohárky mlsných lidí. Vnitřně jsme zajedno s tím, že můžeme lidem posloužit na jejich duchovní cestě a zmrzliny Rawito jsou prostředkem k dosažení našeho cíle.

Chceme, aby lidé byli šťastní, měli radost ze života, sdíleli pozitivní energii a lásku, aby pochopili, že příroda je tu pro nás a zvířata jsou našimi kamarády. Opravdu nechceme mnoho, jen jít zpátky na začátek a uchopit správně lidskou podstatu. Věříme, že člověk může být dobrým tvorem, jehož základním kamenem je spolupráce, přátelství a solidarita s ostatními lidmi a zároveň soucit se všemi planetárními společníky.“Zmrzlina Rawito na fotkách...

Máš lepší fotku tohoto místa? Přidej ji

Přihlas se a přidej na Informuji.cz své nejlepší fotky tohoto místa. Děkujeme za pomoc! :)


Štítky

Zmrzlina Rawito: hodnocení ostatních

Toto místo ještě nikdo nehodnotil. Buď první!

Kousek odtud doporučujeme...

Kavárna Kaaba Praha 2 (3.5 km)
Café Louvre Praha 1 (4.5 km)