Entrance gallery, Praha 6

Entrance gallery

Praha 6, Markétská 1

Není tu akce, kterou Entrance gallery pořádá? Přidej ji
  • Byli tady
  • Ohodnoť místo
  • entrancegallery.com

Entrance Gallery prezentuje progresívní mladou generaci umělců, především studentů a absolventů vysokých uměleckých škol z České republiky i ze zahraničí. Název a koncepce galerie vychází z polohy tohoto výstavního prostoru ve vstupu komplexu Karlín Studios.

Komplex Karlín Studios je centrem, kde se soustředí ateliéry umělců (Josef Bolf, Ondřej Brody, Jiří David, Patricie Fexová, Pavel Humhal, Eva Jiřička, Jan Kadlec, Tomáš Lahoda, Jitka Mikulicová, Eugenio Percossi, Daniel Pitín, skupina PodeBal, Milan Salák, Vladimír Skrepl, Slávka Sobotovičová, Evžen Šimera, Štěpánka Šimlová, Marek Ther, Ivan Vosecký, Dušan Záhoranský), galerie (Entrance a výstavní prostor Karlín Studios), studio Divus a Nadace současného umění Praha. Umělci prezentovaní v galerii Entrance jsou tak uváděni do širšího kontextu současného umění v rámci komplexu Karlín Studios.

Entrance spoluvytváří platformu pro nastupující generaci, chce rozšířit nabídku výstav a prezentací. Entrance se soustředí na autorské výstavy, které jsou prokládány kurátorskými skupinovými projekty. Součástí programu je tato internetová doména Entrance Web Gallery s archivem umělců, prezentací a dokumentací výstav.

Entrance Gallery zahájila svůj provoz v rámci otevření komplexu Karlín Studios dne 26. května 2005.Entrance gallery a okolí - aktuální program

Toto muzeum/galerie si nedoplňuje program nebo není naším partnerem. Víš o akci, která se zde koná? Přidej ji.

Ukaž mi akce v okolí Ukaž mi cyklotrasy v okolí
Máš fotku tohoto místa? Přidej ji

Přihlas se a přidej na Informuji.cz své nejlepší fotky tohoto místa. Děkujeme za pomoc! :)


Štítky

Entrance gallery: hodnocení ostatních

Toto místo ještě nikdo nehodnotil. Buď první!

Kousek odtud doporučujeme...

Pentahotel Prague Praha 8 (381 m)
Café Louvre Praha 1 (2.5 km)