Rumunský kulturní institut v Praze

Praha 1, Nerudova 256/5

Není tu akce, kterou Rumunský kulturní institut v Praze pořádá? Přidej ji

Rumunský kulturní institut v Praze zastupuje v České republice Institutul Cultural Român - Rumunský kulturní institut. Naším posláním je propagovat v Česku rumunskou kulturu, jazyk a povědomí o rumunské společnosti. Naším cílem je zviditelňovat hodnoty rumunské kultury v českém prostředí, a to jak hodnoty našeho kulturního děductví, tak i hodnoty současné kultury.

Naším úkolem je vývoz rumunské kultury a poskytování podpory Rumunům žijícím na území Česka, pokud jde o kulturní identitu. S cílem dosáhnout těchto cílů, Rumunský kulturní institut (ICR) v Praze pořádá samostatně nebo ve spolupráci s českými nebo zahraničními partnery kulturní akce ve všech oblastech kultury (literatura, divadlo, film, hudba, tanec, výtvarné umění, tradice a folklór), akademická a vědecká sympózia, jakož i kurzy rumunštiny. 

Rumunský kulturní institut v Praze zve na tyto akce významné osobnosti a instituce z Rumunska, uznávané v národním i mezinárodním měřítku.Rumunský kulturní institut v Praze - aktuální program

Momentálně se zde nic nekoná. Víš o akci, která tu chybí? Přidej ji.

Máš fotku tohoto místa? Přidej ji
Štítky

Rumunský kulturní institut v Praze: hodnocení ostatních

Toto místo ještě nikdo nehodnotil. Buď první!

Kousek odtud doporučujeme...

Kavárna Kaaba Praha 2 (350 m)