Divadlo na cucky, Olomouc

Divadlo na cucky

Olomouc, Wurmova 7

Není tu akce, kterou Divadlo na cucky pořádá? Přidej ji

Divadlo na cucky je nezávislý divadelní soubor, který od roku 2013 provozuje vlastní scénu. Jeho tvorba se pohybuje v širokém rozpětí mezi činohrou a tancem, přičemž se vždy snaží o ryze současnou estetiku i reflexi aktuálního kulturně-společenského dění.

Soubor je utvářen profesionálními umělci nejen z řad divadla, ale také dalších kreativních oblastí (animace, architektura, film, grafika, hudba). Specifický mix inscenačních týmů při tvůrčí činnosti utváří svébytnou poetiku, kterou lze charakterizovat tendecí k experimentování a ohledování nových prostředků komunikace.
 
Prostory Divadla na cucky na Wurmově 7 Olomouc jsou otevřenou platformou pro setkávání lidí a realizaci pravidelného programu zasahujícího otázky občanské angažovanosti i enviromentálních témat. Dramaturgii prostor spoluutváří prezentace české a zahraniční divadelní a taneční scény, workshopy, Studio na cucky, volnočasové aktivity či provoz Galerie W7. Divadlo disponuje divadelním sálem, foyer, Freskovým sálem a zázemím vhodným též k rezidenčním pobytům.
 
Aktivity Divadla na cucky jsou produkčně zaštítěny obecně prospěšnou společností DW7, která je také hlavním pořadatelem festivalu Divadelní Flora a realizuje projekt komunitního zahradničení Za()hrada.Divadlo na cucky - aktuální program a vstupenky

21říjen neděle 19:00

Divadlo na cuckyDivadlo

23říjen úterý 19:00

Další akce v okolí Cyklotrasy v okolí
vytisknoutMáš fotku tohoto místa? Přidej ji

Přihlas se a přidej na Informuji.cz své nejlepší fotky tohoto místa. Děkujeme za pomoc! :)


Štítky

Divadlo na cucky: hodnocení ostatních

Toto místo ještě nikdo nehodnotil. Buď první!