Taneční centrum Stage Praha

Taneční centrum Stage Praha

Praha 2, Budečská 35

1
Není tu akce, kterou Taneční centrum Stage Praha pořádá? Přidej ji

Taneční centrum STAGE vzniklo s jasnou vizí jednou provždy významně pozvednout úroveň výuky tance v Praze. Naší výsadou je snoubení krásného a čistého prostředí spolu s těmi nejlepšími českými i zahraničními lektory, kteří zaručují kvalitu všech tanečních lekcí. Přijďte se sami přesvědčit!

Taneční centrum STAGE je určeno všem zájemcům o tanec. Otevřené jsou urzy pro úplné začátečníky, mírně pokročilé i pokročilé, včetně kurzů pro děti od 4-15 let. 

Výuku povedou tanečníci, kteří spolupracovali s hvězdami jako je Kaneya West, Sámer Issa nebo Karel Gott. Po boku těch nejlepších si mohou zatančit začátečníci i profesionálové. Studio STAGE nabízí výuku nejrůznější tanečních stylů, jako je Hip-Hop, MTV dance či třeba Swing..

Čeští tanečníci mají ve světě velmi dobré jméno, řada z nich patří k opravdové špičce. I proto mě těší, že vznikl projekt STAGE, který zaštiťují takto kvalitní lektoři, díky nimž se i běžní lidé mohou naučit nejnovějším tanečním trendům a stylům,“ uvádí zpěvák a tanečník Jiří Korn, který se zapojil do projektu STAGE.

Nové, unikátní prostory v blízkosti Vinohradského pavilonu vytvoří pro milovníky tance perfektní zázemí. 

K dispozici jsou dva moderně vybavené taneční sály, recepce, sportovní bar a šatny. „Naše studio poskytuje zázemí, které je standardem u tanečních center světového formátu. S některými z nich také do budoucna chystáme úzkou spolupráci,“ říká ředitel tanečního centra Pavel Strouhal.

Projekt, který vznikal uplynulé dva roky, nese podtitul „Taneční nebe nad Prahou“. Pod jednou střechou se zde sejde celá řada českých i zahraničních choreografů a tanečníků. Vyučovat bude například Ivanka Hannichová, Linda Fernandez Saez, Wahe Akopjan, Linda Rančáková, Aneta Antošová, Jan Kodet, Kaolack, Doris Martinez a mnoho dalších. Tanečníci studia STAGE se mohou těšit na různé taneční styly, jako Hip-Hop, Waackin´, Popin´, MTV dance, High Heels, Jazz dance, R´n´B, Musical theater, Tango, Falmenco, Swing, Lindy-Hop, Step, Hambone, Body Percussion a spoustu dalších.Taneční centrum Stage Praha a okolí - aktuální program

Toto kulturní centrum si nedoplňuje program nebo není naším partnerem. Víš o akci, která se zde koná? Přidej ji.

Ukaž mi akce v okolí Ukaž mi cyklotrasy v okolí
Máš fotku tohoto místa? Přidej ji

Přihlas se a přidej na Informuji.cz své nejlepší fotky tohoto místa. Děkujeme za pomoc! :)


Taneční centrum Stage Praha: Napsali jsme...

Štítky

Taneční centrum Stage Praha: hodnocení ostatních

Toto místo ještě nikdo nehodnotil. Buď první!

Kousek odtud doporučujeme...

Café Louvre Praha 1 (1 773 m)
Hermitage Hotel Prague Praha 2 (1 949 m)