Etc. galerie , Praha 2

Etc. galerie

Praha 2, Sarajevská 16

Není tu akce, kterou Etc. galerie pořádá? Přidej ji
  • Byli tadyLenka Šachlová
  • Ohodnoť místo
  • etcgalerie.cz

Etc. galerie byla otevřena 1. října 2004. Její program společně utvářeli umělci Jiří Skála a Jiří Franta. Posléze k sobě přibrali kurátorku Markétu Vinglerovou. V roce 2011 se oba umělci rozhodli věnovat svůj čas jiným aktivitám a galerii přenechali Markétě. Spolu s ní nyní galerii vedou umělec Radim Langer a kurátorka Tereza Stejskalová. V roce 2013 se připojil Martin Prudil.

Činnost galerie etc. byla dosud kontinuální snahou o prezentaci převážně mladého umění z českého a mezinárodního prostředí. V tomto duchu chceme i pokračovat. Kromě toho klademe důraz na teoretickou reflexi vystaveného umění a organizujeme pravidelné diskuse. Galerie by měla být funkčním konfrontačním prostorem skrze přednášky, semináře nebo umělecké prezentace. Chápeme ji nejen jako laboratoř pro umělce, ale i jako výzvu k dílčím aktivitám, které mohou pojem samotného vizuálního umění překračovat a dotýkat se šířeji jiných oblastí kultury, politiky a společnosti.

KONTAKT: Sarajevská 16, Praha 2 Otevřeno: Pá-Po 13:00-18:00  marketa.vinglerova@gmail.com +420 602 682 788Etc. galerie a okolí - aktuální program

Toto muzeum/galerie si nedoplňuje program nebo není naším partnerem. Víš o akci, která se zde koná? Přidej ji.

Ukaž mi akce v okolí Ukaž mi cyklotrasy v okolí
Máš fotku tohoto místa? Přidej ji

Přihlas se a přidej na Informuji.cz své nejlepší fotky tohoto místa. Děkujeme za pomoc! :)


Štítky

Etc. galerie : hodnocení ostatních

Toto místo ještě nikdo nehodnotil. Buď první!

Kousek odtud doporučujeme...

Kavárna Kaaba Praha 2 (1 269 m)
Café Louvre Praha 1 (2 km)