Greyhound Park, Praha 5

Greyhound Park

Praha 5, Plzeňská 215f

Není tu akce, kterou Greyhound Park pořádá? Přidej ji

Areál Greyhound Park Motol je znám také jako "Greyhound Park", nebo jednoduše "Park". Areál se nachází v údolí Parku Cibulka, který je součástí pražského Přírodního parku Košíře - Motol a geologického fenoménu (chráněné přírodní památky) Motolský ordovik, u ulice Plzeňská. "Park" je skvělé výletní místo, skvělé místo pro trávení dovolené, když nechcete nebo nemůžete ven z Prahy. Jste v přírodě, a přesto v civilizaci - se skvělým zázemím.

Areál je tvořen sportovní plání, budovou se třemi restauracemi ve dvou podlažích (Cafe Gallery Restaurant, Sport Bar Restaurant, Vyhlídková restaurace) s přilehlými krytými terasami, zahrádkami, rozlehlými podzemními garážemi (celkem ve třech podlažích), pozemním parkovištěm a přístupovými komunikacemi. Všechny prostory jsou dobře přístupné pro kočárky i vozíčkáře.

Ve všech restauracích se můžete skvěle najíst i napít, skvěle "natankovat" energii. Ke způsobům nabírání energie patří i výborné jídlo a pití, kuchyně s biologickou stravou využívající čerstvé sezónní druhy potravin.

Kromě skvělého menu vyhlášené kuchyně Four Leaf Restaurant  bude Váš komfort umocněn výjimečným prostředím a dokonalým servisem.  Prostory restaurací Four Leaf Restaurant jsou nekuřácké a jsou vlídn&´ také pro rodiny s dětmi. Přírodní materiály vybavení a zařízení a čistý design restaurace i navazujících prostor zprostředkovávají čistou a jasnou atmosféru.Ukaž mi akce v okolí Ukaž mi cyklotrasy v okolí
Máš fotku tohoto místa? Přidej ji

Přihlas se a přidej na Informuji.cz své nejlepší fotky tohoto místa. Děkujeme za pomoc! :)


Greyhound Park: hodnocení ostatních

Toto místo ještě nikdo nehodnotil. Buď první!

Kousek odtud doporučujeme...

Café Savoy Praha 5 (4.3 km)
Café Louvre Praha 1 (5.1 km)

Je libo tematický výlet po okolí?

Aktuální předpověď počasí v Praze?