Městská knihovna Česká Třebová, Česká Třebová

Městská knihovna Česká Třebová

Česká Třebová, Smetanova 173

Není tu akce, kterou Městská knihovna Česká Třebová pořádá? Přidej ji
  • Byli tady
  • Ohodnoť místo
  • knihovna.ceska-trebova.cz

Městská knihovna sídlí ve Smetanově ulici a má funkci střediskové knihovny. Metodicky řídí 13 obecních knihoven v okolních obcích, obsazených dobrovolnými knihovníky, nakupuje a dodává jim výměnný knihovní fond. V části města zvané Parník je zřízena pobočka městské knihovny.Knihovna zajišťuje absenční výpůjční a informační služby, zprostředkovává MVS.

Je zde široká nabídka beletrie i naučné literatury, jak pro dospělé tak pro i děti, zastoupeny jsou také samozřejmě i různé tituly časopisů. A volný přístup čtenářů k internetu. Kromě informačních služeb knihovna pořádá také akce pro veřejnost, od dětí až po seniory. Každoročně probíhá akce pod názvem „Univerzita volného času“, která zahrnuje soubor, besed na různá témata, ať už se jedná o literaturu, cestování, či rukodělné činnosti.

Dále pak musíme také zmínit akci „Českotřebovský kohoutek“, multikulturní festival, který pořádá knihovna od roku 2007. Tvoříme jej především pro děti a mládež všech věkových kategorií, víkendová část se pak snaží zaujmout celou rodinu, či „ Pasování dětí na čtenáře“….Máš fotku tohoto místa? Přidej ji

Přihlas se a přidej na Informuji.cz své nejlepší fotky tohoto místa. Děkujeme za pomoc! :)


Štítky

Městská knihovna Česká Třebová: hodnocení ostatních

Toto místo ještě nikdo nehodnotil. Buď první!