Bubenická škola Ivo Batouška

Olomouc, Na Sezníku 4

Není tu akce, kterou Bubenická škola Ivo Batouška pořádá? Přidej ji

Nabídka pro školní rok 2012/2013

    • Výuka hry na africký buben Djembe
    • Výuka hry na bicí soupravu

Obsah, formu i intenzitu výuky upravíme podle vašich potřeb. Pracujeme moderní technikou výuky s kvalitním nástrojovým i multimediálním vybavením. Našim cílem je naučit vás co nejdříve hrát, improvizovat i přečíst základní noty. Naučíme vás vše potřebné pro hraní v kapele, včetně ladění a údržby bubnů, základních systémů jejich koncertního ozvučení a studiové práce. Výsledky vaší práce rádi natočíme v našem nahrávacím studiu formou audio i video záznamu. To vše pod osobním vedením profesionálního bubeníka, uměleckého vedoucího a solisty souboru Jumping Drums, Ivo Batouška.
Učíme bubeníky i bubenice ve věku 10 - ? let. Vyberete si ze systémů výuky HOBBY, AMATÉR, PROFESIONÁL. První, nezávazná lekce zdarma!!

Dále nabízíme:

    • Jedno a vícedenní kurzyhry na africké bubny pořádané naší bubenickou školou u nás i po celé ČR . Termíny, místa konání i zaměření kurzu najdete v našem koncertním kalendáři.
    • Dvou až pětihodinové kurzy hry na africké bubny na základě vaší objednávky pro vaše přátele, velikou rodinu nebo jakou součást akcí pro děti i dospělé v rámci hudebních festivalů, dětských táborů. Minimálně 10 a maximálně 30 účastníků.
    • Teambuilding pro firmy a společnosti formou relaxačního bubnování s  prvky muzikoterapie s možností tématického zaměření dle vašeho zadání např.: tým a jednotlivec, efektivita komunikace atd.


Máš fotku tohoto místa? Přidej ji

Přihlas se a přidej na Informuji.cz své nejlepší fotky tohoto místa. Děkujeme za pomoc! :)


Štítky

Bubenická škola Ivo Batouška: hodnocení ostatních

Toto místo ještě nikdo nehodnotil. Buď první!