Legner Hotel Zavánovice, Zvánovice

Legner Hotel Zavánovice

Zvánovice, Kádovská 154

Není tu akce, kterou Legner Hotel Zavánovice pořádá? Přidej ji
  • Byli tady
  • Ohodnoť místo
  • www.legnerhotelzvanovice.cz

Legner Hotel Zvánovice ***+ je lázeňský a konferenční resort v  Ladově Kraji a Voděradských Bučinách. Resort se nachází pouhých 30 km od Prahy, v nádherné krajině uprostřed lesů s tak svěžím vzduchem, že se Vám nebude chtít odjíždět.

HOTELOVÉ UBYTOVÁNÍ & LESNÍ APARTMÁNY - přímo v hotelu je pro vás připraveno 36 dvoulůžkových pokojů a 4 apartmá. Lesní apartmány, kterých je 16, jsou zasazeny přímo do lesa (100m od hotelu), a každý má svou vlastní terasu s posezením a lehátky. Apartmán tvoří obývací část, kuchyňka a koupelna. Jsou vybaveny telefonem, LCD televizí se satelitním vysíláním, samozřejmostí je trezor, lednice, vybavení pro přípravu kávy a drobné úpravy jídel.

RESTAURACE, KAMENNÉ TERASY S GRILEM A UDÍRNOU - interiéry restaurace jsou motivovány lokalitou hotelu, který se nachází v Ladově kraji. Letní kamenné terasy jsou velmi vyhledávány nejen pro příjemné posezení, ale zejména pro úžasný výhled do okolní přírody. Připravujeme pro vás sezónní gastronomické akce, a to ze surovin od místních výrobců.

LESNÍ LÁZNĚ - resort Legner Hotel Zvánovice se specializuje také na realizaci relaxačně ozdravných pobytů, jejichž součástí jsou relaxační procedury, koupele a zábaly. Vyzkoušet si můžete i Indický rituál Shadiva, nebo hluboce relaxační Levandulový rituál.
Některé z pobytů najdete ve Speciálních nabídkách, další informace Vám rádi zašleme nebo je pro Vás připravíme podle zaměření, které vyžaduje Vás zdravotní stav. Všechny procedury pro vás připravuje zkušený tým pracovníků Lesních Lázní.

Do základní nabídky Lesních Lázní patří následující rozmazlovací procedury:

  • relaxace v solné jeskyni
  • masáže, aromatické masáže, masáže lávovými kameny a medové masáže
  • rašelinové, bylinné, mořské, bahenní a hydratační koupele
  • zábaly z mořských řas nebo bahenní zábaly
  • celotělové peelingy
  • dechová cvičení
  • a v neposlední řadě Nordic Walking s prvky jogy

Filozofií pobytů s procedurami v Lesních Lázních je psychosomatický přístup k celkovému ozdravení organizmu. Stres v zaměstnání, v rodině nebo strach, to jsou faktory, které nás oslabují a v mnoha případech se stávají důvodem fyzických onemocnění. Terapeutickým cílem procedur je probuzení schopnosti organismu k samouzdravování a získání nové energie.

Legner Hotel Zvánovice má úžasnou polohu uprostřed nádherné krajiny Ladova Kraje, a to pouhých 30 km od Prahy.
Nádherná příroda, hluboké lesy, čístý vzduch, ptačí zpěv... Co může být krásnějšího než se vydat na poklidnou procházku a přemýšlet o věcech, které nám dělají radost. A pokud budete mít chuť, rádi Vám doporučíme úžasná místa v okolí hotelu, kde poznáte něco nového:

Lokalita - Voděradské bučiny

Voděradské bučiny

Mezi Zvánovicemi, Svojeticemi, Struhařovem, Černými Voděrady a Jevany se nachází rozsáhlá Národní přírodní rezervace Voděradské bučiny, ve které se můžete toulat kilometry v člověkem nedotčené přírodě. Je to ideální místo pro dlouhé procházky, cykloturistiku, houbaření, ale i koupání v přilehlých rybnících.

Lokalita - Mlecí kameny

Mlecí kameny

O původu kamenů a účelu existují různé dohady. Podle některých zjištění pocházejí z pohanských dob a byly součástí posvátné stavby nacházející se na kopci nad potokem. Odtud prý byly později svaleny do údolí. Podle jiné domněnky sloužily žulové válce jako podstavce pod dřevěné sochy pohanských bohů.

Lesní Pramen

Lesní pramen

Ve středověku byl pramen pro svoji kvalitu a léčebné účinky využíván dvorem císaře Rudolfa II a císařovnou Marií Terezií. Voda byla rovněž dodávána na Zbraslavský klášter.Máš fotku tohoto místa? Přidej ji

Přihlas se a přidej na Informuji.cz své nejlepší fotky tohoto místa. Děkujeme za pomoc! :)


Štítky

Legner Hotel Zavánovice: hodnocení ostatních

Toto místo ještě nikdo nehodnotil. Buď první!