Zámek Berchtold

Kunice, Vidovice 136

Není tu akce, kterou Zámek Berchtold pořádá? Přidej ji

ZÁMEK BERCHTOLD s dětským ráje a sportcentrem tvoří spolu s přilehlým okolím unikátní místo pro trávení volného času. Malebná krajina, čistý vzduch a příjemné prostředí našeho areálu láká celoročně  tisíce návštěvníků zejména rodiny s dětmi, školy, sportovce a seniory se zájmem o historii a kulturu.

V bezprostřední blízkosti zámku se nachází zámecký park, který je stylizován do Dětského ráje. Naleznete zde Pohádkovou zemi plnou skřítků, strašidýlek a víl od známé objevitelky pohádkové země Vítězslavy Klimtové, skutečné peklo, Perníkovou chaloupku i s Ježibabou, kocoura Mikeše, Mini Zoo, dětské hřiště a muzeum. Součástí zámeckého parku je stálá výstava 32 miniatur českých hradů, zámků a dalších historických objektů  z celé ČR.

Součástí areálu je Sport centrum Na Zámečku, které nabízí sportovní vyžití v tenisu, golfu, kopané a zároveň zasedací a restaurační prostory s možností ubytování. Je zde i vinný sklípek, velký výběr vín, venkovní gril a vaří zde  známí kuchaři z TV a Magické zahrady.Zámek Berchtold a okolí - aktuální program a vstupenky

Další akce v okolí Cyklotrasy v okolí
vytisknoutMáš fotku tohoto místa? Přidej ji

Přihlas se a přidej na Informuji.cz své nejlepší fotky tohoto místa. Děkujeme za pomoc! :)


Štítky

Zámek Berchtold: hodnocení ostatních

Toto místo ještě nikdo nehodnotil. Buď první!