Městská knihovna Náchod, Náchod

Městská knihovna Náchod

Náchod, Kamenice 105

Není tu akce, kterou Městská knihovna Náchod pořádá? Přidej ji
  • Byli tadybalcarova.dita
  • Ohodnoť místo
  • www.mknachod.cz

Městská knihovna Náchod, o.p.s. je veřejná knihovna s univerzálním knihovním fondem. Jejím zřizovatelem je město Náchod. Knihovna je vzdělávacím, kulturním, informačním a setkávacím centrem města a je zcela bezbariérová. Parkoviště pro tělesně postižené se nachází za knihovnou.

Knihovna sídlí od roku 1954 v domě ve stylu art deco na ulici Kamenice čp. 105. V přízemí a mezipatře se nachází půjčovna pro dospělé čtenáře, první patro patří dětem a ve druhém patře najdete studovnu/čítárnu a oddělení regionální literatury. Knihovna půjčuje knihy, noviny, časopisy, hudebniny i audioknihy, tematické kufříky, čtečku elektronických knih a deskové hry.

Knihovna organizuje Náchodskou univerzitu volného času, Angličtinu pro seniory, Kurzy trénování paměti, výtvarný či divadelní kroužek pro děti, pořádá besedy se zajímavými osobnostmi, autorská čtení, výstavy, koncerty, kreativní dílny. V knihovně jsou přístupné stolní počítače, veřejný internet (v hale) a Wi-Fi.Městská knihovna Náchod a okolí - aktuální program

Toto kulturní centrum si nedoplňuje program nebo není naším partnerem. Víš o akci, která se zde koná? Přidej ji.

Ukaž mi akce v okolí Ukaž mi cyklotrasy v okolí
Máš fotku tohoto místa? Přidej ji

Přihlas se a přidej na Informuji.cz své nejlepší fotky tohoto místa. Děkujeme za pomoc! :)


Štítky

Městská knihovna Náchod: hodnocení ostatních

Toto místo ještě nikdo nehodnotil. Buď první!