Herecký dům Viktorka, Ratibořice

Herecký dům Viktorka

Ratibořice, Ratibořice 12

Není tu akce, kterou Herecký dům Viktorka pořádá? Přidej ji
  • Byli tadybalcarova.dita
  • Ohodnoť místo
  • hereckemuzeum.cz

První herecké muzeum v Čechách. Za celým projektem stojí od nápadu po realizaci režisér Tomáš Magnusek, kterému se podařilo zpřístupnit muzeum v květnu 2017.

Objekt muzea nese název Herecký dům Viktorka a stal se novou turistickou zajímavostí nejen v Ratibořicích, ale minimálně v celé České republice. Návštěvníkům je k dispozici muzeum, restaurace, víceúčelový sál, pokoje hotelového typu a zázemí pro hosty. U budovy vznikl rovněž první chodník slávy a připravuje se herecká alej, která bude připomínat osobnosti, které už nejsou mezi námi.

Myšlenkou vybudovat herecké muzeum bylo od prvopočátku důstojné vzpomenutí a co možná nejširší vzpomínka na ty, kteří svým životem a uměním provází a obohacují současné generace, ale i ty před námi. Proto ve spojení s umělci našich srdcí nebo jejich potomky vám přinášíme expozici dosud nevídanou jak svým rozsahem, tak svou hodnotou. Budete si moci zavzpomínat na krásné zážitky a tak trochu proniknout do soukromí vašich lásek a hrdinů.Herecký dům Viktorka a okolí - aktuální program

Toto muzeum/galerie si nedoplňuje program nebo není naším partnerem. Víš o akci, která se zde koná? Přidej ji.

Ukaž mi akce v okolí Ukaž mi cyklotrasy v okolí
Máš fotku tohoto místa? Přidej ji

Přihlas se a přidej na Informuji.cz své nejlepší fotky tohoto místa. Děkujeme za pomoc! :)


Štítky

Herecký dům Viktorka: hodnocení ostatních

Toto místo ještě nikdo nehodnotil. Buď první!