Divadlo Na Maninách

Praha 7, Na Maninách 32a

Není tu akce, kterou Divadlo Na Maninách pořádá? Přidej ji

Divadlo Na Maninách nabízí výběr ze široké škály divadelních her. Od října 2018 přibylo do repertoáru sedm inscenací ve vlastní produkci (Laskonky, Na dotek, Slečna Julie, Hra se smrtí, Zatmění, Zrada, Žena obecná). Najdete u nás divadelní inscenace od psychologických dramat až po odlehčené komedie. 

Repertoár je navíc obohacen spoluprací s Činoherním Studiem Bouře, Indigo company a stand-up komediemi, koncerty a talk show Josefa Klímy – Labyrint. Nechybí ani charitativní představení pro pomoc potřebným.

Na prknech Divadla Na Maninách můžete vidět např. Pavla Baťka, Otakara Brouska, Ilonu Svobodovou, Nelu Boudovou, Jitku Čvančarovou, Jitku Asterovou, Jitku Ježkovou, Annu Stropnickou, Ivanu Jirešovou, Jana Révaie, Roberta Jaškówa, Dušana Sitka, Michala Dlouhého a mnoho dalších.

Divadlo Na Maninách se nachází v „Kulturním domě Domovina“ na Praze 7, v Holešovicích. Prostory byly vystaveny v letech 1919 až 1922 podle návrhů architektů Otty V. Máci a Karla Roštíka. Od roku 1922 do roku 1995 se v něm nacházelo kino Domovina. 

V létě 2018 si místo pronajala a pustila se do rekonstrukce KVArt Production. V říjnu 2018 tak zahájilo činnost Divadlo Na Maninách, které zároveň funguje jako stagiona, což znamená, že nabízí pronájem divadla externím zájemcům. Sál pojme 400 návštěvníků (je možné přistavit 20 židlí). Návštěvníci se mohou občerstvit v divadelním baru a využít bezbariérový přístup.Divadlo Na Maninách a okolí - aktuální program a vstupenky

6říjen čtvrtek 19:00

Petr Kotvald : RECITÁL

Divadlo Na ManináchKoncert
Další akce v okolí Cyklotrasy v okolí
vytisknoutMáš fotku tohoto místa? Přidej ji

Přihlas se a přidej na Informuji.cz své nejlepší fotky tohoto místa. Děkujeme za pomoc! :)


Divadlo Na Maninách: Napsali jsme...

Štítky

Divadlo Na Maninách: hodnocení ostatních

Toto místo ještě nikdo nehodnotil. Buď první!

Kousek odtud doporučujeme...

Pentahotel Prague Praha 8 (1 036 m)
Café Louvre Praha 1 (3.5 km)