Centrum Chodov, Praha 11

Centrum Chodov

Praha 11, Roztylská 2321/19

Není tu akce, kterou Centrum Chodov pořádá? Přidej ji
  • Byli tadyLenka
  • Napsali jsme...
  • Ohodnoť místo

Nejvíce obchodů pod jednou střechou

Po rozšíření a rekonstrukci, která trvala dva a půl roku, bylo Centrum Chodov otevřeno v říjnu 2017 a se s plochou 102 266m2, více než 300 obchodními jednotkami a parkovištěm čítajícím 3 433 parkovacích míst řadí mezi největší a nejvýznamnější nákupní centra v České republice. Společně s dalšími pražskými nákupními centry Centrum Černý Most a Metropole Zličín patří do portfolia nákupních destinací společnosti Unibail-Rodamco-Westfield. 

Největší a nejmodernější kino v České republice

Cinema City se v Centru Chodov rozkládá na ploše 5 783 m2 a se svými 18 sály využívajícími nejnovější digitální technologie, včetně tří VIP sálů s luxusními službami a jedním 4DX kinosálem, je největším a nejmodernějším megaplexem v České republice. Filmy v něm může současně sledovat více než 2 600 diváků.

Nejpestřejší výběr módních značek na jednom místě 

Centrum Chodov návštěvníkům nabízí nadstandardně pestré portfolio obchodů, kaváren a restaurací, sportovní centrum, dětský koutek a další zóny pro trávení volného času. V centru nechybí tradiční a oblíbené prodejny jako Marks & Spencer, C&A, H&M, Cropp či Zara. Díky obchodům NYX, Estée Lauder, Kiehl‘s a dalším však nabízí také bezkonkurenční nabídku v segmentu krásy. 
Centrum Chodov se pravidelně stává vyhledávanou destinací pro vstup nových značek na český trh. Může tak nabídnout jediné obchody Zara Home, Oysho či Thomas Sabo v České republice.Máš fotku tohoto místa? Přidej ji

Přihlas se a přidej na Informuji.cz své nejlepší fotky tohoto místa. Děkujeme za pomoc! :)


Centrum Chodov: Napsali jsme...

Štítky

Centrum Chodov: hodnocení ostatních

Toto místo ještě nikdo nehodnotil. Buď první!

Kousek odtud doporučujeme...

Hermitage Hotel Prague Praha 2 (6.6 km)
Pentahotel Prague Praha 8 (7.4 km)