Lašské pivní kúpele, Štramberk

Lašské pivní kúpele

Štramberk, Náměstí 7

Není tu akce, kterou Lašské pivní kúpele pořádá? Přidej ji

Představte si pocit uvolnění v příjemné lázni, kde koupel obsahuje jedinečné složení minerálních látek a vitamínů, které jsou zároveň produkty při výrobě a zrání piva, doplněné blahodárnými účinky solí z Mrtvého moře. To vše umocňují masivní dubovo-modřínové kádě, jejichž dřevo pochází z prostředí hlubokých lesů Valašsko-Kloboucka. A přitom si můžete v klidu vychutnávat místní kvasnicové pivo Trubač, které se vaří v tomto městě jen několik kroků od kúpelí.

 

Aby byl účinek všech ozdravných procesů dokonalý, je celá ozdravná kúra doplněna unikátní aromaterapií. Ta je založena na bázi uvolňujících se chmelových silic, jejichž receptura byla vytvořena speciálně pro Lašské pivní kúpele. Tato aromaterapie vychází z dlouhodobě známých blahodárných účinků chmele na lidské zdraví, které doprovází zejména antibakteriální a zklidňující procesy. K tomu používáme éterické oleje extrahované z nejkvalitnější odrůdy žateckého poloraného červeňáku – nekorunovaného krále mezi chmelovými odrůdami. Samotná lázeň má příznivé účinky na lidské tělo především díky celé škále vitamínů B, obsažených v pivu a dále lupulinu, hořčinám a pryskyřicím, jež chmelové šištice obsahují.

 

Ideální teplota lázně 37–40 °C aktivuje všechny tyto složky v kombinaci, jež je lidskému zdraví prospěšná, blahodárně působí na pokožku a přispívá k dalším ozdravným procesům v lidském těle.

 

Po 20 minutové lázni si odpočinete v relaxační místnosti s nádherným výhledem na jedno z nejmalebnějších míst v našem regionu. A pak už bude záležet jen na vás, zda si dále dopřejete příjemnou masáž nebo návštěvu solných jeskyní, které jsou s kúpelemi propojeny tajuplnými chodbami s historickými exponáty. Těšíme se na vaši návštěvu a přejeme vám příjemný zážitek.Máš fotku tohoto místa? Přidej ji

Přihlas se a přidej na Informuji.cz své nejlepší fotky tohoto místa. Děkujeme za pomoc! :)


Štítky

Lašské pivní kúpele: hodnocení ostatních

Toto místo ještě nikdo nehodnotil. Buď první!