Předveďte se na festivalu Youth4Youth!

Předveďte se na festivalu Youth4Youth!

Sdílej:Sdílet na FBTweetnoutS  Ohodnoť


Festival YOUTH4YOUTH odstartoval tento týden přihlašování účinkujících pro 6. ročník festivalu. Je vám mezi 13 – 23 lety a bydllíte v Ostravě nebo blízkém okolí? Máte-li chuť a odvahu, můžete se stát součástí letošního programu. Stačí se zaregistrovat na stránce http://y4yfestival.formees.com

Pořadatel, občanské sdružení YMCA Ostrava-Poruba, hledá kohokoliv, kdo fotí, zpívá, tančí, hraje divadlo, píše, vytváří módu, nebo je jinak tvořivý.

Každoročně festival vytváří kulturní platformu pro mladé umělce z Ostravy a okolí, kteří rádi prezentují své počiny v profesionálním prostředí. „Loňský ročník umožnil vystoupit několika kapelám, tanečním souborům, výtvarným umělcům, mladým lidem, kteří se věnují módě, nebo poezii a dalším.“ uvedla organizátorka festivalu Barbora Urubová.

Festival YOUTH4YOUTH, mladých pro mladé, proběhne v sobotu 5. října 2013 v ostravských klubech Cooltour a Marley. Opět se můžete těšit na spoustu umělců, hudebních zážitků a různorodých kulturních představení. To vše bude vytvořeno lidmi ve věku do 23 let.

Další informace naleznete na www.youth4youth.wz.cz

| Sdílej: Sdílet na FB Tweetnout

 

Mohlo by se ti líbit...

Místo konání: Marley Club

Tento článek ještě nikdo nehodnotil. Buď první!