Dvě královny na jednom trůně. Divadlo Hybernia láká na královská představení

Dvě královny na jednom trůně. Divadlo Hybernia láká na královská představení

Sdílej:Sdílet na FBTweetnoutS  Ohodnoť


Na jevišti pražského Divadla Hybernia se střídá jedna královna za druhou. V říjnu a listopadu zde vládne Královna Kapeska, od prosince trůn předá Sněhové královně. Obě inscenace z produkce PIXA – PRO slibují zábavu pro děti i dospělé a na jevišti představí největší tuzemské muzikálové hvězdy, jako například Annu Julii Slováčkovou, Davida Gránského či Martinu Pártlovou.

Divadlo Hybernia v Praze v říjnu a listopadu zve na inscenaci Královna Kapeska, která měla premiéru 7. března. Jedná se o volné pokračování muzikálu Kapka medu pro Verunku, takže zde ožijí známé postavy i úchvatný pohádkový příběh.

Kapeska je Královna přírodních sil, sídlí ve vysokých horách na pohádkovém ostrově a dohlíží na království Popelky, Zlatovlásky a Hloupého Honzy. Se svými pohádkovými postavami a lesní havětí se stará, aby obyvatelé ostrova dodržovali její zákony. Je laskavá, moudrá a s královstvími a jejich dětmi má mnoho starostí, stejně jako s nezvaným vládcem pekelných sil Katesem, který ovládne čerty a společně usilují o život její i všech obyvatel ostrova.

Nejbližší říjnové představení proběhne 21. října v 10:30 nebo 14:30. V listopadu můžete na Královnu Kapesku zavítat už 4. či 11. listopadu ve stejných časech. Hlavní roli Královnu přírodních sil ztvární Martina Pártlová v alternaci s Janou Zenáhlíkovou. V muzikálu se představí ale také Anna Julie Slováčková, David Gránský, Gabriela Partyšová či Michaela Nosková.

prosinci na trůn Divadla Hybernia zasedne Sněhová královna. Úspěšný muzikál, který měl premiéru v roce 2014, se vrací na jeviště i v této sezóně. Sněhová královna je původní český pohádkový muzikál, volně zpracovaný na motivy známé pohádky Hanse Christiana Andersena. Návštěvníci mohou 18. listopadu od 14:30 zavítat na veřejnou generálku. Nejbližší prosincová představení jsou na programu 2. a 16. prosince vždy od 10:30 nebo 14:30. V muzikálu Sněhová královna hrají Dagmar Patrasová, Mahulena Bočanová, Anna Julie Slováčková, David Gránský, Jan Kopečný, Sabina Laurinová a mnoho dalších.

Přestože se svou povahou obě královny velmi odlišují, mají jedno společné. Obě chtějí všemi muzikálovými prostředky, tedy napínavým příběhem, humorem, krásnou hudbou, písněmi, choreografií, výpravnou scénou a kostýmy a výbornými hereckými, pěveckými i tanečními výkony pobavit malé i velké diváky a přispět k rodinné pohodě. 

Více informací o jednotlivých termínech či vstupenkách najdete na stránkách divadla.

Speciální akce pro naše čtenáře – sleva 20 % na všechna dopolední představení. Při objednání zadejte kód ZENAIN.

 

| Sdílej: Sdílet na FB Tweetnout

 

Divadlo Hybernia nabízí i další akce

Mohlo by se ti líbit...

Místo konání: Divadlo Hybernia

Další divadelní novinky

Tento článek ještě nikdo nehodnotil. Buď první!