Vizovické Trnkobraní oslaví letošních 50 let společně s Tomášem Klusem, Michalem Hrůzou či kapelou Elán

Vizovické Trnkobraní oslaví letošních 50 let společně s Tomášem Klusem, Michalem Hrůzou či kapelou Elán

Sdílej:Sdílet na FBTweetnoutS  Ohodnoť


Již tento víkend 18. a 19. srpna se uskuteční 50. ročník populárního Vizovického Trnkobraní. Návštěvníci toto jubileum oslaví společně s populárními česko-slovenskými hudebníky

Letos se na Vizovickém Trnkobraní, které se tradičně koná v areálu likérky Rudolf Jelínek ve Vizovicích u Zlína, mohou diváci těšit například na Tomáše Kluse či Michala Hrůzu. Vystoupí také zpěvačka Katarína Knechtová a Lenny. Z kapel se představí Mandrage, Tři sestry, Mňága a Žďorp, Visací zámek, Jelen, Rybičky 48 či slovenští No Name a mnoho dalších.

Jako headliner se představí slovenská kapela Elán, která společně s festivalem oslaví i padesát let své hudební kariéry a Vizovické Trnkobraní si vybrala jako zcela exkluzivní festivalovou zastávku v rámci svých letních vystoupení. Ta na festival přiveze dvouhodinové představení doprovázené velkou světelnou show a LED projekcí.

"Koncert odehrajeme tak, jak je připravený. Jsou v něm namixované staré hity jako třeba Stužková, Dresy nebo Ak nie si moja s novými písničkami," říká zpěvák kapely Jožo Ráž.

K Trnkobraní již neodmyslitelně patří i soutěž v pojídání švestkových knedlíků, která se uskuteční v sobotu 19. srpna za přítomnosti moderátorů Jakuba Koháka a Patrika Hezuckého. Návštěvníci se mohou také těšit na stand-up vystoupení Komiků s.r.o. Tomáše Matonohy, Lukáše Pavláska a Miloše Knora. 

| Sdílej: Sdílet na FB Tweetnout

 

Mohlo by se ti líbit...

Další hudební novinky

Tento článek ještě nikdo nehodnotil. Buď první!