Rockový Slunovrat se letos představí ve své doposud nejlepší formě! Láká na Tata Bojs i bosenský Dubioza Kolektiv

Rockový Slunovrat se letos představí ve své doposud nejlepší formě! Láká na Tata Bojs i bosenský Dubioza Kolektiv

Sdílej:Sdílet na FBTweetnoutS  Ohodnoť


Řevnický festival Rockový slunovrat se hlásí se svých jedenáctým ročníkem, do kterého vstupuje ve své doposud nejlepší kondici. Návštěvníky proto letos čeká skutečně nabitý hudební program, který odstartuje letní festivalovou sezónu již 3. června.  

Jednodenní hudební festival Rockový slunovrat tento rok vsází především na pražskou kapelu Tata Bojs a na bosenskou partičku Dubioza Kolektiv. Zatímco Tata Bojs, kteří fungují již více než 25 let, přivezou do řevnického lesního divadla svůj experimentální alternativní rock, Dubioza Kolektiv přijedou návštěvníky rozpařit neuvěřitelně energickým mixem reggae, ska i funk rocku. Obě formace slibují především kupu pozitivní energie a smysl pro humor. 

Na podobnou atmosféru návštěvníky naladí i další hudební interpreti. Chybět nebudou ska partičky Fast Food Orchestra a Sto zvířat. S pořádnou rockovou náloží pak dorazí i kapela Prague Conspiracy a pro fanoušky electroswingu vystoupí DJ Mackie Messer. O neuvěřitelný nářez se pak postará crazy metalová skupina Hentai Corporation a zaostávat určitě nebude ani formace Circus Problem, která baví své fanoušky kombinací balkánské dechovky s diskotékovým beatem, popem i house. V programu se dále objevují The Slapdash, Timudej, Dead Neck, K2 a další. 

Vstupenky na festival jsou k zakoupení za pouhých 150 korun, v dostání jsou v internetových i kamenných předprodejích. Na místě si pak zájemci za jeden vstup zaplatí 250 korun.  

Foto: Salim Issa 

| Sdílej: Sdílet na FB Tweetnout

 

Lesní divadlo v Řevnicích nabízí i další akce

Další hudební novinky

Tento článek ještě nikdo nehodnotil. Buď první!